Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gostivar
 • Ohër
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ndërtimtari - konstruksione
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Inxhinieri
 • Ndërtimtari - materiale
 • Konstruksione çeliku dhe ndërtim
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Llamarinë Dhe Produkte Prej Llamarine
 • Teneqepunues
 • Metale - Produkte Prej Metali - Prodhim Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Ndërtimtari - konstruksione по градови

Gostivar Kavadar Manastir Ohër Pehçevë Shkup Strugë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ndërtimtari - konstruksione

Idr Ingenering Group/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shift


 • Adresa: Ilindenska 179
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A2-Kompani/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ading


 • Adresa: rr.1409, Novosellski pat 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ADING është kompania udhëheqëse në Evropën Juglindore për prodhim dhe plasman të materialeve kimike për ndërtimtari, e cila është formuar në vitin 1969.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1589193500_57.png?t=true&w=300&h=300

Cake


 • Adresa: Strahinja Simonoski p.n.
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Curum Conti Steel


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DA-AN Mont


 • Adresa: rr.14, f.Jurumleni 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

GF Liminvest/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jashari trejd


 • Adresa: f.Llabunisht
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krkul Konstrukcii


 • Adresa: 7 Nëntori 183
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MZT Inxhiniering-Roll Forming


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7482 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal Invest


 • Adresa: Shishka b.b.
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mevlan gradba


 • Adresa: Indira Gandi (Shuto Orizari) 31
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pepe Kompani


 • Adresa: f.Konjsko
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pera Construction International


 • Adresa: Гане Тодоровски 32/1 kat.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban Inxhiniering


 • Adresa: Franc Preshern 64-b/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

DIU Urban Engineering DOOEL Shkup është kompani private ndërtimore e cila që nga themelimi i saj në vitin 1999 ofron shërbime ndërtimore si për investitorët privatë ashtu edhe për institucionet shtetërore. Aktiviteti kryesor i kompanisë është ndërtimi i ndërtesave të larta dhe të inxhinierisë civile.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1656923563_39.png?t=true&w=300&h=300

Via Vevçani


 • Adresa: Fronti Popullor 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Клиничката болница „Аџибадем Систина“ втора година по ред е прогласена за најпосакуван работодавец на манифестацијата „Работодавач на година“ во категоријата ...
сите 33 | | | веќе видена

Една од најголемите светски компании за производи за широка потрошувачка, „Нестле“, додава шеќер и мед во млекото и производите од житарки за бебиња што се ...
сите 5 | | | веќе видена

Транспарентните компании редовно ја известуваат јавноста за секоја промена што се случува во нивната структура. Особено вреди признание кога транспарентно се ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj