Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Strugë
 • Gostivar
 • Ohër
 • Stip
 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Arkitektë
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Enterier - projektim dhe dizajn
 • Inxhinieri
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Planifikim Urban
 • Ndërtimtari E Lartë
 • Konsallting
 • Mbikeqyrje Dhe Revizion I Objekteve Te Ndertimit
 • Dizajnues - Advertajzing Dhe Grafikë
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Patundshmëri - Tregti
 • Ambienti Jetësor - Planifikim, Këshilltarë Dhe Mbrojtje
 • Ndërtimtari E Ulët
 • Efikasitet Energjetik
 • Animacione - 3D
 • Mobilje - Punim Sipas Porosisë
 • Ndriçim - Shitore
 • Grafikë - Shërbime
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Arkitektë

Alfa Arfitekture


 • Adresa: Dervish Cara 30
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

arkitektë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ArkitektusKategoritë:

arkitektë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

B19 architecture


 • Adresa: Kuzman Josifovski - Pitu 74
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BH arhitekts/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bozinovski inzenering


 • Adresa: Boris Kidriç 43-3/13
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Corona Studio


 • Adresa: Ilindenska 75/3
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dizajni dhe Arkitektura e Odave/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitore Iljazi Arhitekt


 • Adresa: 29 Nëntori lok.25
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

Kategoritë:

arkitektë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komunaproekt


 • Adresa: Sheshi Iliria 25
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LD Studio


 • Adresa: Iliria 75/2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lorani proekt/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moding


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nax studio


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 91
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ODA


 • Adresa: Dervish Cara 47
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oaneum archviz


 • Adresa: Ilindenska 87/4
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Poling Studio


 • Adresa: Vлllezлrit Milladinovi 2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

Kategoritë:

arkitektë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Psb Architects


 • Adresa: Pollog lam.1-a lok.1
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shift


 • Adresa: Ilindenska 179
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AIG Engineering


 • Adresa: Industriska 11
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7860 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 5 минути Предлог-буџетот за 2024 година обезбедува услови за одржлив економски раст, продолжување на фискалната консолидација и зацврстување ...
сите 43 | | | веќе видена

Предвидувањата на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот за туристичките текови за 2023 година се остваруваат. Целокупните резултати во туризмот се во ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj