Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Optikë - kabllo optik
 • Telekomunikacion - pajisje
 • Kompjutera - rrjete kompjuterike - dizajn dhe instalim
 • Video mbikqyrje dhe sisteme për qasje të kufizuar
 • Telekomunikacion - shërbime
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Harduare - Tregti
 • Efikasitet Energjetik
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Telefona - Instalime
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Alarme Kundër Vjedhjeve Dhe Sisteme Sigurimi
 • Telekomunikacion - Zgjidhje
 • Inxhinieri Dhe Teknologji Informatike
Повеќе филтриПомалку филтри

Optikë - kabllo optik по градови

Shkup Tetovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Optikë - kabllo optik

Fibernet M-K


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 117-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7432 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ingram Micro Makedonija


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo (Rudi çajavec) 10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kabel mont/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kabell optik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lantel


 • Adresa: Atinska 25 lok.8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Relisis


 • Adresa: Prashka 23
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

На барањето на Сојузот на синдикати на Македонија (ССМ) Владата во првите сто дена да ги прими на разговор и да ја зголеми минималната плата на 450 евра, ...
сите 130 | | | веќе видена

Годишната стапка на инфлација во еврозоната во јуни годинава изнесува 2,5 отсто, што е пад од 2,6 отсто во мај. Една година претходно, во јуни 2023 година, ...
сите 65 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Заемот од 500 милиони евра може да го зголеми притисокот врз јавниот долг и да создаде предизвици за фискалната одржливост на ...
сите 27 | | | веќе видена

Буџетската дупка може да се намали само со сериозни реформи, а за јавниот долг ќе бидат потребни децении, вели економскиот аналитичар Абил Бауш. Според него, ...
сите 7 | | | веќе видена

Потребна е поголема мобилизација на финансиски средства, особено од приватниот сектор, за зелена трансформација, како дел од структурните реформи и за ...
сите 65 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj