Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Tetovë
 • Kavadar
 • Prilep
 • Gostivar
 • Gjevgjeli
 • Dibër
 • Strugë
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Inxhinieri dhe teknologji informatike
 • Kompjutera - softuer kompjuterik - zhvillim
 • Kompjutera - softuer kompjuterik - tregti
 • Kompjutera - pajisje dhe harduare - tregti
 • Kompjutera - rrjete kompjuterike - dizajn dhe instalim
 • Programim
 • Softuere - Zgjidhje
 • Kompjutera - Sisteme Kompjuterike
 • Ueb Dizajn
 • Biznes - Zgjidhje Elektronike
 • Kompjutera - Printerë
 • Kontabilitet - Softuere
 • Internet - Firma Këshilluese
 • Banka - Sisteme Bankare
 • Konsallting
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Riparime
 • Tonerë Dhe Kertrixh
 • Telefona Celularë – Zhvillim I Aplikacioneve
 • Internet - Shërbime
 • Telekomunikacion - Zgjidhje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Inxhinieri dhe teknologji informatike

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Digikom


 • Adresa: Simeon Kavrakirov 16/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Digicom është e vetmja kompani që përmirëson kompjuterin tuaj "të vjetër dhe të dobët", me mundësinë e një zëvendësimi të plotë për një të ri duke përdorur parimin "vjetër për të ri".

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600867645_38.png?t=true&w=300&h=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Neokom


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Portfolio e shërbimeve të cilat ofron Neokom përfshinë nga shitja e hardverëve dhe softverëve kompjuterik, deri tek sistemet më komplekse për komunikim dhe zgjidhje nga tipi “çelës në dorë” të dedikuara për konsumim të gjerë, gjithashtu edhe për qëllime specifike.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610955569_96.png?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

ASSECO SEE


 • Adresa: Fronti Popullor 17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Aseko Group është një federatë e kompanive që veprojnë në fushën e teknologjisë së informacionit. Grupi Aseko ofron zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe të patentuara për të gjithë sektorët e ekonomisë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1662461563_74.png?t=true&w=300&h=300
ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë

Itea solutions


 • Adresa: Dimçe Mirçev 20-1/8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10685 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

ИТ компанија која непрекинато го следи забрзаниот развој на ИТ технологиите во светот и има препознаена изведба за софтверски решенија и консултантски услуги.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/257358094fea6d11c304c1053da81638.jpg?t=true&w=300&h=300

Codey/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dizajn Studio Doming


 • Adresa: Mihajlo Rajçeviq 80
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fixigo enterprajs


 • Adresa: Mihajlo Rajзeviq 76
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

iSolve/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

3P Development/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

42 Dynamics


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 63-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

4D Feniks Vizija


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 48-a-2/14
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Adivius


 • Adresa: Nevena Stojkova 17-1/7
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10791 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajsors/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aksapta Masters


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 11-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andami/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andona cloud/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anima


 • Adresa: rr.1520 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10690 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anton Soft/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apolo softver/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Artisoft


 • Adresa: Drezdenska 52
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

При посетата на фабриката специјализирана за дизајнирање и производство на висококвалитетен мебел од бука и храст, која успешно опстојува на пазарот веќе 28 ...
сите 84 | | | веќе видена

ЕСМ Продажба донесе одлука за избор на набавувач на природен гас за месец април 2023 за потребите на топланите Исток, Запад, Енергетика и Скопје Север, како и ...
сите 52 | | | веќе видена

Општина Центар во Централниот регистар регистрираше трговско друштво за производство и продажба на електрична енергија од обновливи извори „Енергија Центар“ и ...
сите 27 | | | веќе видена

Јавноста е преплавена со вести за финансиски проблеми во банките во САД и Европа, кои од друга страна го поттикнуваат порастот на цените на криптовалутите. ...
сите 154 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj