Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Prilep
 • Kavadar
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Konstruksione metalike
 • Metale - produkte prej metali - prodhim dhe tregti
 • Konstruksione çeliku dhe ndërtim
 • Llamarinë dhe produkte prej llamarine
 • Rrethoja dhe parmakë - përpunim dhe tregti
 • Metale - Përpunim Dhe Gdhendje
 • Teneqepunues
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Shkallë - Punime
 • Bravëpunues - Firma
 • Metale - Galanteri Metali
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Konstruksione metalike

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Eurometal group


 • Adresa: Nikola Orovcanec 1
 • Vendi: Veles

Челични и метални конструкции, лим и лимени производи

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1673954933_9.png?t=true&w=300&h=300

In montaza 2022


 • Adresa: f.Ljubodrag
 • Vendi: Kumanovë

Изработка на метални конструкции

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1700485731_96.png?t=true&w=300&h=300

Akses inzhenering group


 • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 68-3/21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albuna metal construction


 • Adresa: rr.11, f.Kadinë 134
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7437 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Detal Veld inzenering


 • Adresa: Shishka 38/2
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Mirëmbajtja e makinave të objekteve të mëdha të prodhimit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1700121973_0.jpg?t=true&w=300&h=300

Dns konstruktions


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 9/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzovi Company


 • Adresa: Nikolla Teslla p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Protekt/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elvaz Metal


 • Adresa: Karaman Atanas 22
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goni Linuks Construction


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kicheec Konstrukcii/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Levata 2021


 • Adresa: Lece Koteski 70
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal Albedo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal Pro Kat


 • Adresa: Hristo Janevski 16
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Michevski metal


 • Adresa: rr.21, f.Sopishtë 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mir Metal Panel/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nia Demokrat Metal


 • Adresa: Kadiica 35
 • Vendi: Pehçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nova Inzhinering


 • Adresa: f.Vozarcë
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ramani Grup


 • Adresa: Zhelezniзka 1
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7433 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stil Kor


 • Adresa: Elisie Popovski Marko 37-2/55
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

„По забрзување на растот на економијата во 2019 година, следните четири години, како резултат на надворешни шокови, нашата економија се соочи со неколку ...
сите 102 | | | веќе видена

Инвестирањето во своите капацитети, како и постојаното подобрување на понудата и на услугите за потрошувачите се приоритети на „Макпетрол” и во таа насока, ...
сите 7 | | | веќе видена

Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
сите 34 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj