Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Stip
 • Ohër
 • Gostivar
 • Manastir
 • Radovis
 • Prilep
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Metale - produkte prej metali - prodhim dhe tregti
 • Metale - përpunim dhe gdhendje
 • Llamarinë dhe produkte prej llamarine
 • Rrethoja dhe parmakë - përpunim dhe tregti
 • Hekurishte
 • Gypa Dhe Pjesë Shtesë Për Gypa
 • Konstruksione Çeliku Dhe Ndërtim
 • Rafte Metalike
 • Metalurgjia
 • Metale - Galanteri Metali
 • Tela - Prodhim Dhe Tregti
 • Konstruksione Metalike
 • Inxhinieri
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Strehë Dhe Tenda
 • Bravari Alumini
 • Hidraulikë
 • Olluqe
 • Mobilje - Punim Sipas Porosisë
 • Çelik Dhe Produkte Çeliku - Prodhim Dhe Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Metale - produkte prej metali - prodhim dhe tregti

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Tehno Art


 • Adresa: Petar Çajkovski 7-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 14:00

Një kompani që merret me prodhimin e aksesorëve metalikë për qëllime të shumëfishta.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1623240934_61.png?t=true&w=300&h=300

Nova Inzhinering


 • Adresa: f.Vozarcë
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7921 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:30 deri më 15:30

Нова Инжинеринг е компанија која се занимава со проектирање, изработка, монтажа и одржување на индустриска опрема, изработка на најразлични машински делови и скопови, силоси, тракасти транспортери, работни кола за вентилатори, фабрикување на производи од челични лимови и профили, разни челични конструкции...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1648628067_3.jpg?t=true&w=300&h=300

Ksajra metal


 • Adresa: rr.101, f.Zhelinë 1
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ML Inxhiniering


 • Adresa: f.Çellopek
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7828 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalservis


 • Adresa: f.Miletinë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unimetal


 • Adresa: f.Sedlarcë e epërme
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7823 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

30 Mars


 • Adresa: Pllaçkovica 79
 • Vendi: Radovis
 • Distanca: ≈7944 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AG Gligor


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 13-d
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albuna metal construction


 • Adresa: rr.11, f.Kadinë 134
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7864 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansa


 • Adresa: f.Miravc
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7964 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ArtMet Design


 • Adresa: Ilindenska 25
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bade


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 84-v
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boshava


 • Adresa: Bulevardi perëndimor p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7926 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DIM dizajn - 21


 • Adresa: Industriska p.n.
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dafs Prometal


 • Adresa: f.Robovo 129
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Darkos


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dule DVB


 • Adresa: Dimitar Ciev 6-B
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7971 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Се враќа довербата на граѓаните во штедењето во домашната валута, денарот. Ова секако дека е резултат и на фактот што првата монетарна куќа во земјава, ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj