Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strugë
 • Koçanë
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Ohër
 • Kërçovë
 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gurore
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Rërë dhe çakalli
 • Ndërtimtari - materiale
 • Ndërtimtari e ulët
 • Gurë - Tregti
 • Miniera
 • Beton - Prodhim Dhe Tregti
 • Asfalt Dhe Asfaltim
 • Xehe Dhe Xehtari
 • Jometale
 • Gurëthyes
 • Ndërtimtari - Mekanizma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gurore

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

SopotVendndodhja e minierës-gurores është në afërsi të f. Sopot, Kumanovë, me qasje direkt me rrugë të asfaltuar me gjatësi prej 4.5 km deri tek autostrada Kumanovë-Tabanocë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1525422434_3.png?t=true&w=300&h=300

SurinKategoritë:

gurore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ading


 • Adresa: Rr.1409, nr.11, Novoselski pat
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ADING është kompania udhëheqëse në Evropën Juglindore për prodhim dhe plasman të materialeve kimike për ndërtimtari, e cila është formuar në vitin 1969.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1589193500_57.png?t=true&w=300&h=300

Agroproizvod


 • Adresa: F.Riç p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gurore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aleks


 • Adresa: Bul.Vëllezërit Gjinoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7401 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Allgo Nemetali


 • Adresa: Hristo Tatarçev 21A/39 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asnera


 • Adresa: f.Frëngovë
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Baushtele Grup


 • Adresa: F.Sredoreç i poshtëm
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7430 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beni-trans


 • Adresa: F.Radolishtë
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dekop Company


 • Adresa: 22 Tetori 59
 • Vendi: Radovis

Kategoritë:

gurore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fero Trans


 • Adresa: F.Kolari
 • Vendi: Kërçovë

Kategoritë:

gurore, gurë - tregti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gama Gradba


 • Adresa: Rr.1 nr.1, f.Ljubosh
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7433 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geotehnika


 • Adresa: Belgradska 9
 • Vendi: Stip

Kategoritë:

gurore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granit


 • Adresa: F.Reçica
 • Vendi: Ohër

Kategoritë:

gurore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granit-Kamenolomi


 • Adresa: Dimitrije Çupovski 8
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hanis-r kop


 • Adresa: s.Labunista
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilirija Komerc


 • Adresa: F.Hotël, Likovë
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 18:00

Ilija Komerc është një kompani me 20 vjet përvojë që ofron prodhim dhe tregti të elementeve prej betoni dhe betoni.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394095925_05.jpg?t=true&w=300&h=300

Ina Trejd Lote


 • Adresa: Bul.Turistiçka p.n., Remis 2/6
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Invikta


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 43-b-2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jefuta Inxhiniering


 • Adresa: Sedek Kostoski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7403 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lu-An Minerali


 • Adresa: f.Kiselica
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Агенцијата за електронски комуникации (АЕК) распиша меѓународен тендер за изработка научна студија за влијанието на зрачењата од 4Г и 5Г мрежите врз здравјето ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj