Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hekur - prodhim dhe tregti
 • Ndërtimtari - materiale
 • Hekurishte
 • Hekur i farkuar
 • Metalurgjia
 • Konstruksione Çeliku Dhe Ndërtim
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Llamarinë Dhe Produkte Prej Llamarine
 • Vida Dhe Bulona - Tregti
 • Hekur I Vjetër
 • Eksportues
 • Zdrukthëtari
 • Çimento Dhe Produkte Prej Çimentoje
 • Bravëpunues - Firma
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Çelik Dhe Produkte Çeliku - Prodhim Dhe Tregti
 • Rrjeta -Gardhi
 • Bravari Alumini
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hekur - prodhim dhe tregti

Ajredini


 • Adresa: F.Shum
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Ballamov Kompani


 • Adresa: Goce Dellçev 8, f.Negorcë
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7975 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

Betakom Proekt


 • Adresa: Goce Dellçev 12
 • Vendi: Kriva Pallankë

Euro Still P


 • Adresa: Mlladinska 22
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Inzhenering komerc


 • Adresa: Brigada e 4-të Maqedonase 2
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7922 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 14:00

Ironet


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Jole


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

Jole është një kompani që merret me prodhimin dhe tregtimin e produkteve të hekurit.

Kranfild faundry


 • Adresa: Bul.8 Shtatori 18/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км

Mapa

Во присуство на голем број стопанственици, претставници на државните институции и на дипломатскиот кор, Стопанската комора на Македонија ја одбележа деведесет ...
сите 26 | | | веќе видена

Зголемени приходи од надоместоци и провизии, одржување на приходите од нето камати на пристојно ниво без драматичен пад и драстично намалена загуба по основ ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj