Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Shkup
  • Tetovë
  • Prilep
  • Koçanë
  • Manastir
  • Gostivar
  • Kërçovë
  • Ohër
  • Veles
  • Shën Nikollë
  • Stip
  • Kavadar
  • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Teneqepunues
  • Llamarinë dhe produkte prej llamarine
  • Olluqe
  • Çati
  • Bravëpunues - firma
  • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
  • Konstruksione Çeliku Dhe Ndërtim
  • Bravari Alumini
  • Ngrohje - Inxhiniering Dhe Realizim
  • Metalurgjia
  • Inxhinieri
  • Gypa - Prodhim (Gypa Çeliku Dhe Seksione Të Shprazëta)
  • Izolim I Mureve
  • Panele
  • Sisteme Solare Dhe Kolektorë
  • Bravarë
  • Ndërtimtari - Materiale
  • Pvc - Zdrukthëtari
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Teneqepunues

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Limar.Ko


  • Adresa: rr.5 nr.76, f.Trubarevo
  • Vendi: Shkup

Limar.Ko është një kompani që është e angazhuar në prodhimin e kutive të ndërtimit, awnings, awnings dhe locksmiths ndërtimit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1532006281_51.png?t=true&w=300&h=300

Ganlim


  • Adresa: Brigadat e Moravës jugore p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км

Ganlim kompani teneqepunues-shërbim ofron fletët e profilizuar, ulluqet, kulmet kallaji dhe produktet e tjera çeliku

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393314565_77.jpg?t=true&w=300&h=300

Alush Lim


  • Adresa: Lubo Bozhinovski-Pish p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7821 км
  • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 17:00

Produktet tona përfshijnë një gamë të gjerë përbërësish, nga ulluqet, deri tek elementët më të vegjël metalikë të përdorur dhe që përdoren në përfundimin e ndërtesave moderne.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1623155450_04.png?t=true&w=300&h=300

Art Metal


  • Adresa: Ivo Llolla Ribar p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

Kategoritë:

teneqepunues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dekorativ


  • Adresa: Gostivarska p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7820 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Kategoritë:

teneqepunues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Estetika


  • Adresa: F.Xhepçisht
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7820 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

teneqepunues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qani


  • Adresa: F.Kamenjan
  • Vendi: Tetovë
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

teneqepunues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal


  • Adresa: F.Xhepçisht
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7820 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Union Metal


  • Adresa: F.Reçicë e Vogël
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7819 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xiki-D.S.


  • Adresa: F.Reçicë e Madhe
  • Vendi: Tetovë
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

Kategoritë:

teneqepunues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alievski


  • Adresa: Rudniçka 27
  • Vendi: Kërçovë
  • Distanca: ≈7852 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

teneqepunues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bel-Dit


  • Adresa: Prilepska p.n.
  • Vendi: Kërçovë
  • Distanca: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blagoevski


  • Adresa: ASNOM 18, f.Ceshinove
  • Vendi: Koçanë
  • Distanca: ≈7917 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

teneqepunues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bojlero


  • Adresa: Filipi i Dyte 139
  • Vendi: Shën Nikollë
  • Distanca: ≈7894 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

teneqepunues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brusnik


  • Adresa: Dovlexhik p.n.
  • Vendi: Manastir
  • Distanca: ≈7904 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Fabrika është pajisur me pajisje moderne për prodhimin e fletë metalike profilizuar, dhe pajisje për ndërtimet çati kallaji

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1474274265_26.gif?t=true&w=300&h=300

Burdo Lim


  • Adresa: rr.535 nr.1, Lagja.Ilinden
  • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cake


  • Adresa: Strahinja Simonoski p.n.
  • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daco Limar


  • Adresa: Prizrenska 22
  • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dafina Lim


  • Adresa: f.Kuklica
  • Vendi: Kratovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diti llim


  • Adresa: Goce Dellcev 34
  • Vendi: Kërçovë
  • Distanca: ≈7851 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

teneqepunues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Estetik lim


  • Adresa: Mendelleeva 1-a
  • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro-lim-Benu


  • Adresa: Gjorçe Petrov p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км

Kategoritë:

teneqepunues

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Заменик претседателот на Владата задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска го посети ...
сите 80 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj