Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Prilep
 • Kavadar
 • Stip
 • Gostivar
 • Ohër
 • Radovis
 • Strugë
 • Kumanovë
 • Veles
 • Vinicë
 • Dellçevë
 • Koçanë
 • Gjevgjeli
 • Krushevë
 • Kërçovë
 • Makedonski Brod
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Mobilje - punim sipas porosisë
 • Mobilje - shitore dhe sallone
 • Mobilje - prodhim
 • Kuzhina dhe elemente për kuzhinë
 • Enterier - projektim dhe dizajn
 • Mobilje - Për Zyrë
 • Zdrukthëtari
 • Mobilje - Materiale Për Përpunim
 • Tapiceri - Mobilje
 • Ashkla - Tregti
 • Dollape - Punim Dhe Montim
 • Ashkla - Prerje Dhe Përpunim
 • Dyer Për Shtëpi
 • Mobilje - Veriga Për Mobilje (Pjesë)
 • Mobilje Druri
 • Mobilje - Riparim Dhe Restaurim
 • Dyer - Prodhim
 • Dyshek - Prodhim Dhe Tregti
 • Rrethoja Dhe Parmakë - Përpunim Dhe Tregti
 • Karrike - Prodhim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Mobilje - punim sipas porosisë

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Gems - Dooel Imobilare


 • Adresa: 7 Nëntori 181
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

Gems - Immobilare është një ndërmarrje për prodhimin e mobiljeve dhe dizajnit të brendshëm.

Parking

Evrostil-m


 • Adresa: Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Eurostil-M është një kompani që merret me prodhimin e mobiljeve dhe ndërtimin e ndërtesave të banimit.

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Arte nova


 • Adresa: Krizhevska p.n.
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7922 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00

Art është një kompani e re që vazhdimisht zhvillon dhe specializon në projektimin, prodhimin dhe montimin, kryesisht në mobilje korpus.

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Solas Eks-im


 • Adresa: Orce Nikollov 157-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

Интегрираната врвна технологија за производство и монтажа на мебел, дополнета со нашето широко познавање и користење на висококвалитетни материјали, претставува нашата основа за исполнување и надминување на најпредизвикувачките барања за проектирање, производство и монтажа на врвни мебелни парчиња.

Mimasto inzenering


 • Adresa: Marshall Tito 116/g
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7932 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Вршиме целосно уредување на вашиот простор, споредби вашите потреби и желби.


Abi Mobel


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Agro Partner


 • Adresa: Ilindeni bllok 87
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Alba Komerc


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7822 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:00 • Sh nga 07:30 deri më 16:00

Antilop


 • Adresa: Lubotenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

Besa


 • Adresa: Lubotenska 126
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Bllama mebel


 • Adresa: F.Leshok
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

Dunav


 • Adresa: Strasho Pinxhur 79
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км

Elegant-s


 • Adresa: Bllagoja Toska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 18:00

Euro mebell a.m.e.


 • Adresa: F.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Fer Mebel


 • Adresa: Lubotenska 54
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Gam-Gam Komerc


 • Adresa: Borçe Koçovski 36
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00

Im-Nova


 • Adresa: Pagesa rrugore Tetovë-Gostivar
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7821 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

Mapa

Северниот бран ја зафати и македонската валута, па така и дел од банкнотите ќе станат „северни“. Народната банка склучила договори за набавка на нови банкноти ...
сите 4 | | | веќе видена

Македонска берза на официјалниот сајт го објави прегледот на финансиските податоци на котираните друштва за периодот 01.01-30.06.2019 година. Од вкупно 101 ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи