Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Kërçovë
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Strugë
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ndërtimtari - materiale ndërtimi për izolim
 • Ndërtimtari - materiale
 • Fasada - materiale dhe realizim
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Izolim - materiale
 • Termoizolim
 • Izolim I Mureve
 • Gips-Karton
 • Hidroizolime
 • Ngjyra Dhe Llaqe - Tregti
 • Tavane Të Lëshuara - Ndërtim
 • Ngjitëse - Prodhim Dhe Tregti
 • Gips Dhe Produkte Prej Gipsi
 • Gips-Karton - Realizim
 • Ristela (Llajsne)
 • Tulla - Prodhim Dhe Tregti
 • Moleraj - Materiale Dhe Pajisje
 • Shindra
 • Çimento Dhe Produkte Prej Çimentoje
 • Parket - Tregëti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ndërtimtari - materiale ndërtimi për izolim

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

Pofix


 • Adresa: Dereboj p.n., k.p.39
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7822 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00 • Sh nga 07:00 deri më 14:00

PO FIX është fabrikë bashkëkohore për prodhim të materialeve me kualitet të lartë ndërtimor.


B-Roofing


 • Adresa: Zona Industriale, Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 16:00

B-Roofing është një kompani që është një avokat për kompaninë e njohur BAUDER nga Gjermania, prodhuesi kryesor ndërkombëtar i materialeve të ndërtimit.

Erjoni


 • Adresa: F.Poroj
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

Gacaferi


 • Adresa: F.Bogovinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7822 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 18:00

NB Company


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

NB Kompania është një kompani që merret me ndërtimin e llojeve të ndryshme të ndërtesave, si kulla, hotele, banesa, salla industriale, restorante.

Putzplast


 • Adresa: F.Xhepçisht
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00

Akustik-dizajn


 • Adresa: Boris Trajkovski p.n., fahu p.25 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7860 км

Alban grup


 • Adresa: Sedek Kostoski 47
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7829 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00

Alfa import


 • Adresa: Zona industriale Lindore p.n., Maxhari
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Alpha Import është një kompani, biznesi kryesor i së cilës është importi, shitja dhe shpërndarja e materialeve ndërtimore me cilësi të lartë.

BB Inzenering


 • Adresa: rr.16 nr6, Volkovo
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7843 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

BB Engineering është një kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është planifikimi, dizajnimi, dizajnimi dhe finalizimi i të gjitha llojeve të objekteve.

Mapa
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj