Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Koçanë
 • Shën Nikollë
 • Veles
 • Kavadar
 • Kumanovë
 • Kërçovë
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hekur i vjetër
 • Metal - blerje
 • Reciklim i mbeturinave
 • Akumulatorë - blerje
 • Plastikë - grumbullim i plastikës
 • Grumbullim I Letrës
 • Mbeturina - Automjete Të Vjetra
 • Deponi - Të Organizuara
 • Hekur - Prodhim Dhe Tregti
 • Fruta - Përpunim, Prodhim Dhe Tregti Me Shumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hekur i vjetër

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking

Eko Cirkon


 • Adresa: Nikola Stefkovski nr.16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Kompania ECO CIRCON është një kompani për blerjen dhe përpunimin e lëndëve të para sekondare (hekuri, alumini, bakri, plumbi, bronzi, bronzi, etj) nga mbetjet industriale dhe industriale si dhe gërmimet me makineri të rënda.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1430918018_72.gif?t=true&w=300&h=300

Shevi OtpadKategoritë:

hekur i vjetër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnometal SRL


 • Adresa: Rruga e Shkupit 13
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

Kategoritë:

hekur i vjetër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ajshe Dem/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As Bosfor


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 30-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Big metal


 • Adresa: f.Banjica e epërme
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

Kategoritë:

hekur i vjetër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bliznak-kom


 • Adresa: Moinski pat p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7552 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bonum/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bu-bo metalika/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Curum Conti Steel


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DT-Leksus


 • Adresa: Bulevardi perëndimor 46
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7498 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daskallo


 • Adresa: Mice Kozar 169
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Dani trejd


 • Adresa: rr.11, f.Kadinл 75
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7437 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Gami


 • Adresa: rr.1 f.Jurumler p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7435 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Shturac


 • Adresa: rr.625 nr.2
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko ultima/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko vist komerc


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 75-m
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emandra-s


 • Adresa: Industriale p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

F.B.Metal grup 2012


 • Adresa: f.Belicë e poshtme
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 2 минути Аплицирање и добивање извештај од Кредитниот регистар дигитално е услуга којашто е достапна за граѓаните 24 часа, седум дена во ...
сите 18 | | | веќе видена

На покана на Европскиот фонд за Југоисточна Европа (ЕФСЕ), гувернерката Анита Ангеловска-Бежоска, заедно со гувернерката на централната банка на Босна и ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj