Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Tetovë
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Prilep
 • Stip
 • Vinicë
 • Veles
 • Gostivar
 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Konstruksione çeliku dhe ndërtim
 • Llamarinë dhe produkte prej llamarine
 • Rrethoja dhe parmakë - përpunim dhe tregti
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Strehë dhe tenda
 • Bravari Alumini
 • Bravëpunues - Firma
 • Hekur I Farkuar
 • Fasada - Materiale Dhe Realizim
 • Projektim (Zyra Projektimi)
 • Pvc - Zdrukthëtari
 • Panele
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Metale - Përpunim Dhe Gdhendje
 • Dyer Dhe Dritare Prej Alumini
 • Metale - Produkte Prej Metali - Prodhim Dhe Tregti
 • Inxhinieri
 • Çati
 • Çelik Dhe Produkte Çeliku - Prodhim Dhe Tregti
 • Metalurgjia
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Konstruksione çeliku dhe ndërtim

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javë

Feromont Inxhiniering


 • Adresa: Llisec 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

Me përvojën e saj shumëvjeçare, kompania Feromont Engineering ka projektuar dhe kryer me sukses projekte të shumta në fushën e përpunimit të metaleve (ndërtime çeliku, përpunim metali, fletë metalike dhe punime mbulimi).


Bega Kom


 • Adresa: Kiro Ristovski Drnc 76-b
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7819 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Euro Zgjimi


 • Adresa: f.Poroj
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Unimetal


 • Adresa: F.Sedlarcë e epërme
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7823 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

Unimetal është një kompani me një ekip të kualifikuar, i aftë për të kryer një gamë të gjerë aktivitetesh në kompleksin metalik, nga prodhimi i makinerive dhe pjesëve të makinës deri në ofrimin e shërbimeve të ndryshme në kompleksin metalik.

Ba-ma inzhinering montingБа-ма инжинеринг е специјализирано претпријатие за производство и вршење на браварски услуги, со искуство и стручен кадар.

Bodan


 • Adresa: Zona industriale p.n., lagj. Karposh
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

Mapa

Ново Volvo Car Финансирање со фиксна каматна стапка од 4,5%! По отворањето на новиот салон на Volvo Cars во Скопје, компанијата Премиум АГС деновиве претстави ...
сите 7 | | | веќе видена

Основачот на ЛСПР, Џон Далтон и Јелена Трниниќ, Директорка за Односи со јавност и комуникации во The Coca-Cola Company, Србија, доаѓаат во Скопје. Лондонската ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи