Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Industri - makineri dhe pajisje industriale - riparim dhe pastrim
 • Ndërtimtari - mekanizma - pjesë rezervë
 • Makina - mirëmbajtja e makinerive
 • Elektro servise
 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Dihtungje
 • Pneumatika - Inxhinieri
 • Klimatizues Dhe Klimatizim
 • Industri - Makineri Dhe Pajisje Industriale - Tregti
 • Elektronikë
 • Makina Për Larje Dhe Tharje - Riparime Dhe Servis
 • Klimatizim - Shërbime Dhe Riparime
 • Ndërtimtari - Mekanizma
 • Ndërtimtari - Makineri
Повеќе филтриПомалку филтри

Industri - makineri dhe pajisje industriale - riparim dhe pastrim по градови

Gostivar Kavadar Manastir Prilep Shkup Shën Nikollë Tetovë Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Industri - makineri dhe pajisje industriale - riparim dhe pastrim

Global Motors


 • Adresa: Bul.Brigada Maqedono-Kosovare 60
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9436 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

GLOBAL MOTORS është distributori i vetëm i autorizuar dhe për pajisje JCB - për të gjitha makinat e ndërtimit, pjesët rezervë origjinale dhe shërbimin e vet dhe shërbimin e patronazhit të vet për shërbimin në terren.

Monting energetika


 • Adresa: Gemixhiska 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Silikon Elektronika


 • Adresa: Metodija Andonov Çento 13 (Anton Popov)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Zona-Trejd


 • Adresa: Marshall Tito 75
 • Vendi: Shën Nikollë
 • Distanca: ≈9471 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Mapa

Повеќе од три месеци како почна електронската наплата на патарините кај Романовце, Отовице, Сопот и Градско на Коридорот 10, како и на наплатната станица ...
сите 6 | | | веќе видена

Да не се технологиите нема да има ниту фискална транспарентност, ниту следење на јавниот долг, ниту фискална дисциплина, ниту младите ќе ги задржиме во ...
сите 7 | | | веќе видена

Сите фармери кои набавиле пчелни матици, нерези или назимки од 1 јануари до 30 септември годинава, од денеска ќе можат да поднесуваат барања за финансиска ...
сите 15 | | | веќе видена

ТТК Банка АД Скопје на ден 18.09.2019 година, ја регистрираше во Централниот депозитар за хартии од вредност АД Скопје првата емисија на долгорочни должнички ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи