Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Tetovë
 • Manastir
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Kërçovë
 • Shën Nikollë
 • Stip
 • Kavadar
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Elektro servise
 • Vinklerë
 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Elektrikë - materiale, pjesë, instrumente dhe pajisje
 • Klimatizim - shërbime dhe riparime
 • Elektromotorë - Riparime Dhe Servise
 • Elektrikë - Pajisje Elektrike - Riparime Dhe Pjesë Këmbimi
 • Klimatizues Dhe Klimatizim
 • Vegla
 • Elektrikë
 • Hidraulikë - Firma
 • Elektriçistë - Individë
 • Elektromotorë
 • Pastrim Dhe Larje - Servise Dhe Shërbime - Firma
 • Objekte Banimi Dhe Afariste - Menaxhim Dhe Mirëmbajtje
 • Moleraj - Shërbime
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Harduare - Tregti
 • Elektrikë - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi Elektrike - Tregti
 • Gjeneratorë Për Rrymë
 • Elektronikë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Elektro servise

Iskra be


 • Adresa: Lubotenska p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

Servis Gjoko


 • Adresa: V.S.Bato p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00 • Sh nga 07:00 deri më 12:00

Vinkler


 • Adresa: F.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Xenon


 • Adresa: F.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

elektro servise

Andoteh


 • Adresa: Metodija Shatorov Sharlo 12-1/3 (Rudi Çajavec)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:30

Реновирање и одржување на Вашиот дом. Се грижиме за безбедноста и сигурноста на Вашето домувањe.

Audio Video Servis


 • Adresa: Rudniçka 24
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 15:00 deri më 17:00

Barbus


 • Adresa: Ankarska 21
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Kategoritë:

elektro servise

Burt-konstruktor


 • Adresa: Bul.Çlirimi p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

elektro servise

Dakalift


 • Adresa: Veriu dhe Jugu 17
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Elektro univerzal MAS


 • Adresa: Vasil Surçev 37
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Elektroboro


 • Adresa: Beogradska 49
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

elektro servise

Mapa

Златните и девизните резерви на Русија достигнаа 557,5 милијарди долари во првите 10 дена од новата година, според најновите податоци на руската централна ...
сите 3 | | | веќе видена

Министерката за финансии Нина Ангеловска вчера на прес-конференција во Владата порача дека Буџетот е во добра кондиција и оти финансиите се стабилни, но ...
сите 125 | | | веќе видена

Министерството за финансии во последнава година заедно со Народна банка работеше на новиот Закон за платни системи и платежни услуги, со којшто воедно се ...
сите 34 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj