Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Veles
 • Gostivar
 • Manastir
 • Kumanovë
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Ohër
 • Stip
 • Kavadar
 • Gjevgjeli
 • Kërçovë
 • Shën Nikollë
 • Dibër
 • Vallandovë
 • Mavrovë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Aparate për amvisëri - riparime dhe servise
 • Klimatizim - shërbime dhe riparime
 • Aparate për amvisëri - dyqane
 • Audio-video pajisje - riparime dhe servise
 • Klimatizues dhe klimatizim
 • Frigoriferë Dhe Ngrirës - Riparime
 • Elektro Servise
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Elektrikë - Materiale, Pjesë, Instrumente Dhe Pajisje
 • Frigoriferë Dhe Ngrirës - Prodhim, Tregti, Pjesë Dhe Pajisje
 • Teknikë E Bardhë - Riparime - Individë
 • Audio-Video Pajisje - Tregti Dhe Shitore
 • Elektronikë
 • Makina Për Larje Dhe Tharje - Riparime Dhe Servis
 • Elektriçistë - Individë
 • Elektrikë
 • Aparate Për Amvisëri - Pjesë Rezervë
 • Vinklerë
 • Ujësjellës Dhe Kanalizim - Projektim Dhe Realizim
 • Elektrikë - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi Elektrike - Tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Aparate për amvisëri - riparime dhe servise

Art Elektrik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beni Elektrik


 • Adresa: f.Gllogjë
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frigo Alko


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar 267
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Frigo Plus/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mega elektro servis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Servis Gjoko


 • Adresa: Bllagoja Toska 264-31
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00 • Sh nga 07:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

A.E.G Onur


 • Adresa: Vëllezërit Ginovski 156
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ace servis


 • Adresa: Bell Kamen 45
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akvamarin


 • Adresa: Strasho Pinxhur 3
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7505 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfa elektrotehnika


 • Adresa: Vanço Kitanov 17
 • Vendi: Pehçevë
 • Distanca: ≈7538 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amigos


 • Adresa: rr.1, f.Trubarevë 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7432 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ariton Tolumi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astra servis


 • Adresa: Doktor Ribar 14
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

Пауза: Пон-Пет 14-17ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bi Tech


 • Adresa: rr.2, f.Kopanicë 63
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blazevski Vlado/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boris Vellkovski


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 10-1/27
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boshkov Inxhiniering


 • Adresa: Kole Nedellkovski 21
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7467 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bube-Dimi


 • Adresa: bul.Brigada e 3-të sulmuese Maqedonase 88
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7436 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Buç


 • Adresa: Bosnja dhe Hercegovina 33 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 46 | | | веќе видена

Извршниот директор на најголемата американска банка, „ЏП Морган Чејс“, Џејми Дајмон, ги продаде акциите на банката во вредност од 150 милиони долари, се вели ...
сите 34 | | | веќе видена

Професорот и познат економист Трајко Славески од ВМРО-ДПМНЕ смета дека не е за фалење фактот што просечната плата достигнала 40.000 денари не значи ништо во ...
сите 29 | | | веќе видена

Трошоците за бродски превоз од Азија до Европа вртоглаво растат. Тие, по контејнер, се зголемени за 400 проценти и ќе придонесат за зголемување на цените на ...
сите 18 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj