Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Hidraulikë - inxhinieri
 • Hidraulikë
 • Pneumatika - inxhinieri
 • Permistope
 • Industri - vajra industrial
 • Metale - Përpunim Dhe Gdhendje
 • Dihtungje
Повеќе филтриПомалку филтри

Hidraulikë - inxhinieri по градови

Manastir Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hidraulikë - inxhinieri

Hidrokomplet


 • Adresa: rr.1 n.r. f.Zelenikovo
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9458 км

S S A


 • Adresa: Fronti Popullor 3-3/22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

SSA Shkup është firmë maqedonase që punon në fushën e pajisjeve hidraulike, pjesëve rezervë për hidraulikë dhe makina si dhe teknologji zaptive. Kompania ekziston me sukses prej 17 vjetësh. Qëllimi kryesor i kompanisë është përmbushje e shpejt dhe efikase e kërkesave të komitentëve tanë me pajisje hidraulike, pjesë rezervë dhe hidraulikë për makina, teknologji zaptive etj:

Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj