Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Industri - makineri dhe pajisje industriale - prodhim
 • Qumësht - bylmetari - makina dhe pajisje
 • Metale inoksi - tregti
 • Hidraulikë
 • Metale inoks - përpunim
 • Konstruksione Çeliku Dhe Ndërtim
 • Farmaci - Pajisje Dhe Teknikë Farmaceutike
 • Industri - Makineri Dhe Pajisje Industriale - Tregti
 • Industri - Makineri Dhe Pajisje Industriale - Instalime
 • Çelik Dhe Produkte Çeliku - Prodhim Dhe Tregti
 • Përfaqësi Të Firmave Të Huaja
Повеќе филтриПомалку филтри

Industri - makineri dhe pajisje industriale - prodhim по градови

Gostivar Kavadar Kumanovë Manastir Radovis Shkup Strumicë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Industri - makineri dhe pajisje industriale - prodhim

Forma


 • Adresa: Prozorska 13
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Forma është një kompani familjare e themeluar në vitin 1991, e cila është një lider në fushën e kodimit industrial, shënimit dhe kontrollit të tregut maqedonas.

Ivo


 • Adresa: Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 17:00 • Sh nga 07:30 deri më 16:00

Kobill


 • Adresa: Novaçki pat p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Prodhimi i paneleve 3D dekorative, efikase për energji, për instalimin e mureve të brendshme ose të jashtme.

Nevaks plus


 • Adresa: Milladin Popoviq 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Rostfrei Major Inoks


 • Adresa: Dovlexhik p.n., k.p.204
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7477 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Mapa

Над 2700 лица во текот на минатата година се пожалиле во Организацијата на потрошувачите на Македонија. Најмногу поплаки имало во скопскиот регион, повеќе од ...
сите 4 | | | веќе видена

Една од најголемите странски инвестиции од времето на владеење на поранешниот премиер Никола Груевски, прилепски „Гентерм“, го промени својот официјален назив ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj