Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Stip
 • Tetovë
 • Prilep
 • Strugë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Elektronikë
 • Industria automatike
 • Elektrikë - materiale, pjesë, instrumente dhe pajisje
 • Audio-video pajisje - tregti dhe shitore
 • Audio-video pajisje - riparime dhe servise
 • Elektrikë
 • Elektrikë - Pajisje Elektrike - Tregti
 • Kompjutera - Pajisje Dhe Harduare - Tregti
 • Elektrikë - Instalacione Elektrike
 • Inxhinieri
 • Video Mbikqyrje Dhe Sisteme Për Qasje Të Kufizuar
 • Elektrikë - Pajisje Elektrike - Riparime Dhe Servise
 • Automobila - Servise (Autoservise)
 • Energjetikë
 • Alarme Kundër Vjedhjeve Dhe Sisteme Sigurimi
 • Telekomunikacion - Pajisje
 • Elektrikë - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi Elektrike - Tregti
 • Elektrikë - Pajisje Dhe Pjesë Këmbimi Elektrike - Prodhim
 • Instrumente Dhe Aparate Matëse
 • Telekomunikacion - Zgjidhje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Elektronikë

Miniso


 • Adresa: rr.120 nr.2 T.C.Remall kati 1
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

Frymëzuar nga moda japoneze dhe stili i jetesës, Miniso ka 11 kategori me gjithsej mbi 8,000 produkte. Shëndeti dhe Bukuria, Produktet Dixhitale..

Autoservis Uno


 • Adresa: Brigadat e Moravës jugore p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

B-free


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

Kategoritë:

elektronikë

Bds-elektronik


 • Adresa: Gjorçe Petrov 71/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 18:00

Bonikom trejd


 • Adresa: Jani Llukrovski p.n., QT Avtokomandë lok.81
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

Bt Elektronik


 • Adresa: Cede Filipovski 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Din Sistemi


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 19 lok.3/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Efor Elektronik


 • Adresa: Brigada e 2-të Maqedonase 4-2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 18:00

Mapa

Северниот бран ја зафати и македонската валута, па така и дел од банкнотите ќе станат „северни“. Народната банка склучила договори за набавка на нови банкноти ...
сите 4 | | | веќе видена

Македонска берза на официјалниот сајт го објави прегледот на финансиските податоци на котираните друштва за периодот 01.01-30.06.2019 година. Од вкупно 101 ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи