Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Shkup
  • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Industri - vajra industrial
  • Vajra motorik - tregëti
  • Automobila - pjesë rezervë - tregti
  • Aditiv për vajra motorik
  • Hidraulikë
  • Energji Elektrike - Shpërndarje
  • Gjeneratorë Për Rrymë
  • Hidraulikë - Inxhinieri
  • Makina - Mirëmbajtja E Makinerive
  • Vajra Motorik - Prodhim
  • Gypa Dhe Pjesë Shtesë Për Gypa
  • Kimi Dhe Produkte Kimike
  • Dihtungje
  • Elektrikë - Materiale, Pjesë, Instrumente Dhe Pajisje
  • Mbeturina Të Vajrave - Grumbullim
  • Kamionë Dhe Mjete Të Tjera Transporti - Pjesë Rezervë
Повеќе филтриПомалку филтри

Industri - vajra industrial по градови

Ohër Shkup Stip Strugë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Industri - vajra industrial

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

Bodall


  • Adresa: Bllagoja Stefkovski 4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Vajra dhe lëngje për motorë dhe automjete motorike: Vajra motorike motorë dizel dhe benzinë...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/ae89a27ecededcf96612ae73cfc000a4.jpg?t=true&w=300&h=300

Tema 4


  • Adresa: V.S.Bato p.n.
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7821 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

3 ST


  • Adresa: Rr.21 nr.8, Zona industriale
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7860 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Addinol


  • Adresa: Kej 13 Nëntori, QTQ
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7846 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alfatek


  • Adresa: Nikolla Parapunov 41
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arsenal


  • Adresa: Marshall Tito 107
  • Vendi: Strugë
  • Distanca: ≈7853 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Shitore për gjueti, peshkim dhe armë. Kiosk qitjeje për armë zjarri të shkurta ( pistoletë, revole, pistoletë e kalibrit të vogël) Bëjmë trajnimin për aftësim dhe përdorim të armëve zjarri të shkurta

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/b4525d0b1fa04b9422454e7df4b01a47.jpg?t=true&w=300&h=300

Auto-Haus-Zakovski


  • Adresa: Gernika 80
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7860 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

DTU Auto-Haus Zakovski Shpk Shkup posedon leje nga Ministria për ambient jetësorë dhe planifikim të hapësirës dhe është grumbullues i autorizuar i mbeturinave të vajit dhe atë mbeturina të vajrave motorike dhe transmsuese (13 02) dhe mbeturina të vajrave hidraulike (13 01).

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1448637750_37.png?t=true&w=300&h=300

Bis Oil


  • Adresa: R.r.1721 nr.31, Zona ekonomike Saraj, Perëndim, fahu p.51
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7844 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30 • Sh nga 08:30 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cosmomax


  • Adresa: Makedonia 10/15 reon 78
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dejon-as


  • Adresa: Boris Trajkovski p.n. (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7856 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fuks mak/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Heksagon


  • Adresa: Korpusi i 15-të p.n.
  • Vendi: Ohër
  • Distanca: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Intajler Fimako


  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 15-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Pajisje për matje profesionale nga prodhuesit më të njohur botëror për energjetikë, pajise për proces, kalibrues, pajisje për hidraulikë, pajisje për laboratorë kombëtarë dhe institucione shkencore.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e92d5d5881ad043bcc193348de431179.jpg?t=true&w=300&h=300

Jukan Petrol/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jukan Petrol


  • Adresa: Boris Trajkovski 112 (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7857 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Не седнале на заедничка маса поради корона вирусот, но му ги поставиле сите значајни прашања околу новиот Закон за стратешки инвестициски проекти, како и ...
сите 35 | | | веќе видена

Државите треба да работат на економско закрепнување, советува Светската банка. Земjите е треба да го зголемат и зачуваат човечкиот и материјалниот капитал. ...
сите 122 | | | веќе видена

Граѓаните кои ќе бидат корисници на домашната платежна картичка нема потреба да аплицираат или да се пријават за да ја добијат. Во соопштението од Владата ...
сите 42 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj