Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Koçanë
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Përpunim mekanik
 • Makina - pjesë për makina - prodhim dhe tregti
 • Metale - përpunim dhe gdhendje
 • Makina - pjesë për makina - riparime
 • Vegla - përpunim
 • Çelik Dhe Produkte Çeliku - Prodhim Dhe Tregti
 • Pajisje Procesuese
Повеќе филтриПомалку филтри

Përpunim mekanik по градови

Berovë Kavadar Koçanë Manastir Prilep Shkup Strugë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Përpunim mekanik

Alatnica RK-NK


 • Adresa: Lazar Pop-Trajkov 32
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ata turunxheKategoritë:

përpunim mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dellma


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 55 reon 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Interplast


 • Adresa: rr.1638 36
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Janvel


 • Adresa: bul.K.J.Pitu 28 lam.3 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

Kategoritë:

përpunim mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Liv-metal


 • Adresa: Prizrenska 2/37
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

përpunim mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak metal


 • Adresa: Butellska 2/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalkat Tehnolloxhi/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moto speed


 • Adresa: Petre Georgiev 77-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Kategoritë:

përpunim mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proviz


 • Adresa: rr.4, f.Vizbeg 45
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rapid ProfilПрофили за градба со врвен квалитет Челични профили за PVC системи, профили за сува градба, профили за земјоделие

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1682494183_63.png?t=true&w=300&h=300

Te-te plast


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 135
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7433 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unilam alati


 • Adresa: Mile Pop Jordanov 26
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deboni


 • Adresa: Gligor Përliçev 21
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jusufi MInaKategoritë:

përpunim mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Major


 • Adresa: f.Çiflik
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7492 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalart-Dizajn


 • Adresa: Edvard Kardelj, f.Misleshevë 640
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

përpunim mekanik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Компанијата Netflix додаде импресивни 9,33 милиони платени корисници во првиот квартал од 2024 година, значително надминувајќи ги очекувањата на аналитичарите ...
сите 28 | | | веќе видена

Нашата најголема фармацевтска компанија „Алкалоид“ има навистина убава вест за споделување, а неа ја објави до инвеститорската јавност преку Македонската берза ...
сите 27 | | | веќе видена

Teleperformance, германска компанија и лидер во областа на обезбедување корисничка поддршка и дигитални услуги, продолжува со своето ширење низ Македонија, ...
сите 43 | | | веќе видена

Еуромакс Ресоурцес, компанија сопственик на концесиите „Иловица 6“ и „Иловица 11“ за рудник за бакар „Иловица – Штука“ денеска на прес конференција издаде ...
сите 16 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 57 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj