Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kavadar
 • Koçanë
 • Prilep
 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Makina - pjesë për makina - prodhim dhe tregti
 • Kushineta (llagera)
 • Përpunim mekanik
 • Makina - mirëmbajtja e makinerive
 • Makina - pjesë për makina - riparime
 • Hidraulikë
 • Industri - Makineri Dhe Pajisje Industriale - Tregti
 • Makina - Prodhim
 • Makina Për Qepje - Industriale
 • Permistope
 • Pajisje Procesuese
 • Hekur Për Hekurosje - Prodhim Dhe Tregëti
 • Inxhinieri
 • Pompa Dhe Pajisje Për Pompa
 • Kimi Dhe Produkte Kimike
 • Kaldaja Për Ngrohje Qëndrore
 • Filtra - Tregti
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Vegla - Përpunim
Повеќе филтриПомалку филтри

Makina - pjesë për makina - prodhim dhe tregti по градови

Dellçevë Gjevgjeli Kavadar Koçanë Manastir Prilep Shkup Stip Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Makina - pjesë për makina - prodhim dhe tregti

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javë

Dellma


 • Adresa: Boris Trajkovski 55 reon 40 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

Kompania DELMA është një kompani e specializuar për: prodhimin e pjesëve të këmbimit sipas dokumentacionit të klientit ose sipas një pjese ekzistuese për të cilën vizatojmë një vizatim dhe pastaj e përpunojmë atë; riparimi i pjesëve më të shtrenjta dhe kthimi i tyre në masën funksionale origjinale; riparimin e makinerive.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1490855114_41.jpg?t=true&w=300&h=300

Alatnica Sekulovski


 • Adresa: Boris Trajkovski p.n. (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Am Zhezhov


 • Adresa: Boris Trajkovski 64 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eksplorer


 • Adresa: Kole Nedellkovski 3/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Igma Inxhiniering


 • Adresa: rr.8 nr.21, Ilinden
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Impeksron/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krafting grup/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Llagermaks


 • Adresa: M.T.Golloganov 147 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MZT-Alumetal/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak Madesjo


 • Adresa: Pero Nakov p.n.
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak metal


 • Adresa: Butellska 2/6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mashinoeksport


 • Adresa: Bul.Aleksandri i Maqedonisë 9, QT Estekada lok.50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal-vat-el


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 44
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalik


 • Adresa: Cërnogorska 51-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7844 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pacifik kaucuk


 • Adresa: Bul.Kërste Misirkov 10-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со навестувањето на постпандемискиот период, време е да се размисли како непречено да се заменат општите економски политики со поспецифични, секторски политики ...
сите 42 | | | веќе видена

Нова цена на такси превозот нема и нема да има во блиска иднина, иако во јавноста се шпекулира дека веќе е побарано зголемување на почетната цена од некои ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj