Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Stip
 • Manastir
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Sisteme - fotovoltaike
 • Sisteme solare dhe kolektorë
 • Ngrohje - aparate dhe pajisje
 • Elektrikë - instalacione elektrike
 • Efikasitet energjetik
 • Inxhinieri
 • Radiatorë
 • Klimatizim - Pajisje
 • Energjetikë
 • Ngrohje Solare
 • Ndërmarrje Publike
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Industria Automatike
 • Energji Elektrike – Prodhim
 • Rrugë - Markim, Mirëmbajtje Dhe Rregullim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Sisteme - fotovoltaike

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë

Metalterm


 • Adresa: Fjodor Dostoevski 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:30 deri më 12:30

Firma METALTERM SHPK është e tehemeluar në vitin 1999. Veprimtaria themelore e firmës tone është import dhe tregti të materialeve për ujësjellës, ngrohje, armaturë për ujësjellës dhe ngrohje, instalacione industriale, pajisje për banjo, lesh mineral, si dhe asortimen i gjerë i materialeve nga çeliku I rrezistueshëm ndaj ndryshkut.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1684494925_21.jpg?t=true&w=300&h=300
Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Arese solutions


 • Adresa: Ivan Kozarov 27
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Dizajnimi, projektimi, prodhimi, implementimi dhe mirëmbajtja e Zgjidhjeve Alternative Rigjeneruese Efikase të Energjisë Diellor

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/f79ab25f7720e69bc7b8773cfd8c5c2e.jpg?t=true&w=300&h=300

Kiev inzenering servisELEKTRICITET. OPTIKA. FOTOVOLTAIKË. Partneri juaj premium për instalimet elektrike dhe sistemet fotovoltaike

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1687519255_28.png?t=true&w=300&h=300

Energi grup plus


 • Adresa: Ilindenska p.n.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kwarc Elektrik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Limi Company/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Solar tehnomonting


 • Adresa: rr.120 n.r.
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Delta Mont 88


 • Adresa: Petar Çaullev 13/3
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Detal Veld inzenering


 • Adresa: Shishka 38/2
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈10762 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Mirëmbajtja e makinave të objekteve të mëdha të prodhimit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1700121973_0.jpg?t=true&w=300&h=300

Efiks Elektrikal


 • Adresa: Hristo Smirnenski 12-a/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Energies


 • Adresa: Bosnja dhe Hercegovina 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10681 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko Solar


 • Adresa: Star Karaorman p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10739 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jes Global


 • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 128-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jord


 • Adresa: Pariska 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KMG EOL Kvazar


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 40/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KTM energy solutions


 • Adresa: Goce Dellзev 46
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kamel solar


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut (Rruga e Kaçanikut) p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10679 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klintek


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 62 lok. 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

CLINTEK DOOEL nga Shkupi është një përfaqësues i autorizuar i kompanisë gjermane Kärcher. Në këtë mënyrë, të gjithë gamën e makinave, pajisjeve dhe produkteve të pastrimit të Kärcher janë në dispozicion në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539079236_61.jpg?t=true&w=300&h=300

Kolev Solar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Manaskov


 • Adresa: bul.AVNOJ 74 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalo Solar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Во Македонија неформалните работници се наоѓаат во секторите земјоделство, градежништво и трговија, кои работат во мали претпријатија и функционираат како ...
сите 57 | | | веќе видена

„Така на пример, даночниот обврзник – физичко лице кое отпочнува да врши дејност од времен карактер на 15 јули 2024 година и дејноста ќе ја врши до 31 август ...
сите 29 | | | веќе видена

Одговорното менаџирање со Општината значи носење на одговорни одлуки во корист и интерес на граѓаните. Мојот предлог е 0 денари за приклучок на гасоводната ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj