Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Strugë
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Star Dojran
 • Prilep
 • Veles
 • Kumanovë
 • Resnjë
 • Stip
 • Dibër
 • Kërçovë
 • Kavadar
 • Vinicë
 • Koçanë
 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotele
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante për dasma
 • Konferenca - shërbime dhe kapacitete konferenciale
 • Spa qendra
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Restorante - Kombëtarë
 • Kazino
 • Pompa Benzine
 • Pishina Për Notim
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Bujtina (Konaqe)
 • Restorante - Piceri
 • Ketering
 • Motele
 • Konferenca - Organizim
 • Plazhe
 • Sauna
 • Fitnes - Qendra
 • Banjo Natyrale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotele

Sllavija


 • Adresa: Teleferiku Tetovë Murat Bavtjari p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7386 км

Kategoritë:

hotele

ScardusKategoritë:

hotele

Nolis


 • Adresa: Kodra e Diellit
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7386 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

hotele

Kodra e DiellitKategoritë:

hotele

ArenaKategoritë:

hotele

Lirak


 • Adresa: Iliria 10 (Marsal Tito)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Tivoli


 • Adresa: Iliria 19
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

NB Hotel & Spa


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 111
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Уживајте во луксузно искуство

Emka


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Dinamika


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

Hotel Royal


 • Adresa: Klikovo p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 19:00

Hoteli Royal disponon me 15 dhoma, 3 apartamente dhe salla konference. Në kuadër të hotelit gjindet bar, restoran, teren sportiv, xhakuzi dhe pishinë e hapur.

Kategoritë:

hotele

LleonKategoritë:

hotele

Euro petrol 2


 • Adresa: F.Sedlarcë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7396 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

pompa benzine, hotele

Hotel Tutto


 • Adresa: F.Janç, Mavrovë - Rostush
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7396 км

Kategoritë:

hotele

Neptun Petrol


 • Adresa: F.Zherovjan rr.101 p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7396 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

NedaKategoritë:

hotele

Mapa

Буџетот е во добра кондиција, а финансиите се стабилни, порача денеска министерката за финансии Нина Ангеловска, истовремено апелирајќи до политичките ...
сите 103 | | | веќе видена

За девет месеци граѓаните на земјава направиле над четири милиони и шестотини илјади трансакции во интернет трговијата. Ова претставува раст на годишно ниво од ...
сите 46 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj