Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gostivar
 • Tetovë
 • Strumicë
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Prilep
 • Kërçovë
 • Veles
 • Strugë
 • Stip
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante për dasma
 • Restorante nga a deri në zh
 • Hotele
 • Restorante - kombëtarë
 • Ketering
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Restorante - Piceri
 • Pishina Për Notim
 • Motele
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Konferenca - Organizim
 • Ngjarje - Organizim
 • Spa Qendra
 • Pllaka
 • Pompa Benzine
 • Dasma - Organizatorë Dhe Planifikues
 • Sanitari
 • Restorante - Specialitete
 • Banjo - Pajisje Dhe Pajim
 • Restorante - Italiane
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante për dasma

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Dallma


 • Adresa: Petar Pop Arsov 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

"Bëhuni mysafir në festën tuaj" - Dalma Food & Katering Servis

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Villa InaNëse keni imagjinuar gjithmonë martesën tuaj ose festën në natyrë, Villa Inna është ajo që ju kërkoni!

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreAdaptuar për duhanpirësMuzikë live / DJ

Denicija


 • Adresa: Boris Trajkovski 174-a (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Ma , Mr , Pr - D nga 00:00 deri më 00:00

Denizia është motra më e vogël e Vesilkës, e projektuar dhe drejtuar nga e njëjta ekip që pozicionoi me sukses Vezilka në mesin e restoranteve më të mira të dasmës në Maqedoni.

ParkingPaqesë me kartela kreditoreAdaptuar për duhanpirësMuzikë live / DJ

Vezilka


 • Adresa: Boris Trajkovski 174-a (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

Vezilka është një restorant i ri modern për dasma, manifestime zyrtare dhe festa. Vezilka ofron dhe shërbimin e vet të keteringut, ushqim i shijshëm i përgatitur nga profesionistë, i dekoruar dhe shërbyer për një kënaqësi gastronomike unike.

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreAdaptuar për duhanpirësMuzikë live / DJ

Restoran DaliaRestoranti Hanibal ka filluar me punë që nga viti 1991. Kontinuitetin në punë dhe ekzistencën shumëvjeçare vet dëshmojnë për cilësinë e lartë në kryerjen e shërbimeve. E gjithë kjo mundëson që të arrijmë qëllimin tonë themelor – “klientë të kënaqur”.

ParkingPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicioner

Albis


 • Adresa: F.Banjicë e poshtme
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 09:00 deri më 21:00 • Pr - D nga 08:00 deri më 21:00

Le festimin tuaj të jenë të veçantë, veçanërisht interesante dhe i paharrueshëm!


Ahengu & Sopi


 • Adresa: Brveniçki pat p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

Arena


 • Adresa: Vëllezërit Milladinovci p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Contrast


 • Adresa: F.Sllatinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 00:00

Dinamika


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км

Duraku


 • Adresa: Ilindeni 46
 • Vendi: Tetovë

Elita


 • Adresa: F.Kamenjan
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

FontanaLlilliNobel Palace


 • Adresa: Zona Industriale Saraqinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7398 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Нов салон за свадби во град. Луксуз во секој детал.

Pesë YjeSaja


 • Adresa: Rr.175 nr.21
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 00:00

Shota


 • Adresa: Rr.Industriale p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

Swiss palace


 • Adresa: rruga ne Bërvenicë
 • Vendi: Tetovë

Alavantija


 • Adresa: selo Debarca
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 12:00 deri më 22:00 • Sh nga 11:00 deri më 22:00

Aleksandar


 • Adresa: Radishanska 18-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

Mapa

Власта не се откажува од прогресивниот данок и покрај одлуката за негово замрзнување од почетокот на наредната година. Економскиот советник на премиерот Заев, ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj