Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Restorante - specialitete
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante - italiane
 • Hotele
 • Restorante për dasma
 • Ketering
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
Повеќе филтриПомалку филтри

Restorante - specialitete по градови

Krushevë Ohër Shkup Strugë Tetovë Vinicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Restorante - specialitete

Sharri


 • Adresa: f.Lisec
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9421 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 11:00 deri më 23:00

Një restorant i bukur i peshkut në shpatet e Shar Planina.

Tivoli


 • Adresa: Iliria 19
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Etno restoran Sv.Petka


 • Adresa: F.Vellgosht
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈9507 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 13:00 deri më 00:00

Kazablanka


 • Adresa: rr.1732 nr.4-A lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00 • D nga 11:00 deri më 18:00

MKC Club & Restaurant


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

Pelister


 • Adresa: Sheshi Maqedonia p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

Shape


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈9497 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

Skopski Merak


 • Adresa: Debarca 51
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00

Vini Ora


 • Adresa: Rruga e Beroves p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9486 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 10:00 deri më 00:00 • Pr nga 10:00 deri më 01:00 • Sh nga 12:00 deri më 01:00 • D nga 12:00 deri më 00:00

Vodenica


 • Adresa: M.T.Golloganov 69
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

Mapa

Буџетот за идната година дефинитивно ќе биде социјален буџет. Според податоците до кои дојде Фактор, идната година државата планира да издвои за социјални ...
сите 227 | | | веќе видена

Делегацијата на германското стопанство во државава ја поздравува одлуката на Владата за прологирање на прогресивното оданочување. Оттаму денеска информираа ...
сите 41 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj