NB Hotel & Spa

ParkingWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerKasafortë në dispozicionTharëse flokësh në dhomëHotel me 5 nyjePishinëFitnesSpa Qendër

  • Adresa: bul.V.S.Bato 111
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈7393 км

  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574165318_04.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Në qoftëse ju duhet të ikni nga realiteti, stresi dhe obligimet-ejani në një botë tjetër relaksuese-SPA qendër tonë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj