Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotele
 • Restorante nga a deri në zh
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotele në Resnjë

Hotel Holidej


 • Adresa: Josif Josifovski-Sveshtarot 243
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7454 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Laki VjuKategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pretor


 • Adresa: Lagja turistike Pretor
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7465 км

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Riva


 • Adresa: F.Stenje p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7457 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 01:00

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal Ll/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rot


 • Adresa: F.Konjsko
 • Vendi: Resnjë

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Третиот сет економски мерки има за цел со поттикнување на приватната потрошувачка, да им се помогне на граѓаните во овие тешки времиња но и да им се помогне на ...
сите 152 | | | веќе видена

Во Русија стапи на сила привремена забрана за увоз на бензин, дизел, керозин, бродско гориво и плин, која е воведена како поддршка за домашната нафтена ...
сите 91 | | | веќе видена

Сојузот на стопански комори на Македонија апелира на широка консултација и засилување на дијалогот со релевантните институции со цел економските мерки да имаат ...
сите 35 | | | веќе видена

На aвиокомпанијата Емирејтс Ерлајнс ќе и требаат 4 години да ги обнови летовите. Мрежата на летови е скоро уништена поради пандемијата на новиот коронавирус. ...
сите 12 | | | веќе видена

ТТК Банка АД Скопје ги информира своите почитувани клиенти дека ја продолжи поволноста за бесплатно користење и плаќање преку електронското E-bank и ...
сите 61 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj