Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Gjevgjeli
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotele
 • Kazino
 • Restorante nga a deri në zh
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Konferenca - shërbime dhe kapacitete konferenciale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotele në Gjevgjeli

Apolonija Hotel & Kazino


 • Adresa: Partizanski Odredi i Gjevgjelisë 1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ashikot


 • Adresa: Partizanski Odredi i Gjevgjelisë 2
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7980 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bozur


 • Adresa: Marshall Tito p.n. f.Negorcë
 • Vendi: Gjevgjeli

Kategoritë:

hotele, banjo natyrale

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flamingo Hotel Kazino


 • Adresa: Vendkalimi kufitar-Bogorodica
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7983 км

Kategoritë:

kazino, hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel sky


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Bogorodicë 8-b
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

JasenKategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kala


 • Adresa: F.Negorc
 • Vendi: Gjevgjeli

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NAR


 • Adresa: Mrzenski pat 17
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7978 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Paint it Black


 • Adresa: Deko Kovaçev 3
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Premium inn


 • Adresa: Bul.Gjevgjeli p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ramada plaza Hotel & Princess Casino


 • Adresa: Vendkalimi kufitar Bogorodicë
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7982 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Охридска банка АД Скопје го продолжува периодот предвиден за замена на платежните картички на своите клиенти, физички и правни лица. Со тоа, овој процес ќе ...
сите 42 | | | веќе видена

Најмалку 34 милиони работници во Јужна Америка и на Карибите останаа без работа пред и за време на пандемијата од новиот коронавирус, соопшти Меѓународната ...
сите 72 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj