Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Gjevgjeli
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hostele
 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
 • Hotele
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hostele

Villa Ljuboten/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aerodrom Siti


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 79-a-1/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

AmigoKategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antika


 • Adresa: Kej 9 Shtatori 24
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Backpacers


 • Adresa: Petar Acev 11
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar


 • Adresa: Bul.Gjevgjeli 13
 • Vendi: Gjevgjeli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar Hotel


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 153
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City hostel


 • Adresa: Tome Arsovski 6
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Clover hostel


 • Adresa: Viktor Igo 6-a
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domestika


 • Adresa: Fallanga Maqedonase 31 (Ivo Llolla Ribar)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7909 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Domus


 • Adresa: Boris Trajkovski 20/5 (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goldi


 • Adresa: Sllavko Llumbarko 15
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hi Skopje HostelKategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hostel 42Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hostel Valentin


 • Adresa: Nikola Karev 9-2/12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Rinor (Ferijalen Dom)


 • Adresa: Prolet 25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Juniti hostelKategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj RamceKategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kallonis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kirov-Kompani


 • Adresa: f.Josifovë
 • Vendi: Vallandovë

Kategoritë:

hostele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Пад од 4,1 отсто во 2020 година, поголем од претходната проекција, и раст на јавниот долг, кој најверојатно ќе надмине 61 процент од бруто-домашниот производ ...
сите 120 | | | веќе видена

Италијанскиот регулатор за авиосообраќај соопшти дека успеал да убеди четири нискобуџетни авиокомпании, вклучувајќи ги и ирската „Рајанер“ и британскиот ...
сите 7 | | | веќе видена

Народната банка склучи договор за соработка со Европската централна банка (ЕЦБ) во сферата на заштитата на банкнотите во евра од фалсификување. Со ова, велат ...
сите 104 | | | веќе видена

Македонска компанија од сферата на образованието базирано на потребите на индустријата, по пет години од своето постоење во земјава се шири во Европа, поточно ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj