Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Mavrovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Klube kalërimi по градови

Mavrovë Shkup Strugë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube kalërimi

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Horse Riding 1 May


 • Adresa: Kodra e Dielit
 • Vendi: Tetovë

Јавање коњи 1 мај Ја славиме хармонијата меѓу човештвото, коњите, природата и културата.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1649415982_0.png?t=true&w=300&h=300

Animals


 • Adresa: rr.1, f.Drma 131
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 21:00 • Sh nga 10:00 deri më 17:00

Kategoritë:

klube kalërimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dona


 • Adresa: Simçe Nastevski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7848 км

Kategoritë:

klube kalërimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Korab-Trnica


 • Adresa: f.Trnica 1
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7820 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

hotele, klube kalërimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilinden


 • Adresa: Hipodrom fahu p.18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7858 км

Kategoritë:

klube kalërimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Klubi i kuajve Bistra Galiçnik


 • Adresa: Galicki pat
 • Vendi: Mavrovë

Kategoritë:

klube kalërimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Proces


 • Adresa: Blagoja Stefkovski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7857 км

Kategoritë:

klube kalërimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stara krusa


 • Adresa: rr.5, f.Vollkovo 71-a
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.SpasKategoritë:

klube kalërimi

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Процесот за снабдување со поевтина електрична енергија за клучните субјекти по одлуката на Владата тече непречено и без никаков застој, и сите пријавени кои ...
сите 177 | | | веќе видена

– Во насока на искористување на добрите временски услови, деновиве во ТС Битола 2 се вршат засилени ремонтни активности согласно договорот за ревитализација ...
сите 21 | | | веќе видена

Согласно одлуката на Советот на ЕУ за приклучување на Хрватска кон евро-зоната на 1 јануари 2023 година, хрватската куна ќе биде официјално парично средство ...
сите 22 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски побара од сите засегнати во државата да се однесуваат одговорно и рационално во овие тешки времиња на економска и енергетска ...
сите 9 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj