Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotele
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restorante nga a deri në zh
 • Plazhe
 • Apartamente dhe dhoma private - me qera
 • Restorante - Kombëtarë
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Spa Qendra
 • Konferenca - Shërbime Dhe Kapacitete Konferenciale
 • Pushimore
 • Sauna
 • Restorante Për Dasma
 • Tenis - Terrene
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotele në Ohër

Ambasador/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aqualina


 • Adresa: Lagja Shën Stefani
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aura


 • Adresa: Lagja Shën Stefan p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belvedere


 • Adresa: Lagja Shën Stefani p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daljan


 • Adresa: Lagjja Daljan p.n. , fahu p.170
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7436 км

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DimitrieKategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diplomatik plus


 • Adresa: Partizanska D/14
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dva Bisera/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fillip


 • Adresa: Lagja Shën Stefani p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flamengo


 • Adresa: Bul.Turistiçka 92
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden


 • Adresa: Kej Maqedonia 114 (Kej Marshall Tito)
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granit hotel


 • Adresa: Lagja Shën Stefani p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Aleksandrija


 • Adresa: Kosta Abrash p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Holliday-M


 • Adresa: Lagja Shën Stefani
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7441 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Mizo


 • Adresa: Vasil Stefoski 1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7437 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Orce Nikolov


 • Adresa: Lagja Shën Stefani
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Tino


 • Adresa: Kej Maqedonia 55 (Kej Marshall Tito)
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Tino-Sveti Stefan


 • Adresa: Lagja Shën Stefani p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Unik (Unigue Resort & Spa )/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Комората на сметководители повторно бара поместување на роковите за финансиски извештаи по примерот на европските земји. Анкетата што ја направила Комората на ...
сите 90 | | | веќе видена

Одлична вест за акционерите на „Алкалоид“ и за пазарот на капитал во земјава. Компанијата која е една од најуспешните во земјава ќе дели дивиденда од 400 ...
сите 28 | | | веќе видена

Биткоинот денеска бележи значителен пад, па цената на најпознатата криптовалута околу 11 часот се движеше околу 47.100 долари. Вредноста на дигиталната паричка ...
сите 16 | | | веќе видена

Во последниот квартал од минатата година стапката на слободни работни места изнесува 1,57 отсто, објави Државниот завод за статистика. Според објавените ...
сите 33 | | | веќе видена

„Сите хидроцентрали кои ги имаме, ветерниците кои ни се поставени, во моментот 30% од државата што произведува енергија е од обновливи извори на енергија и ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj