Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotele
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restorante për dasma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotele në Stip

Garni


 • Adresa: Kej Marshall Tito 40
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 06:00 deri më 00:00

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izgrev


 • Adresa: Velko Vllahoviq 1
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7491 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 07:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 07:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kim


 • Adresa: Mitko Sheqerinski 8
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7494 км

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oaza


 • Adresa: Tosho Arsov 32
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urbanista


 • Adresa: Vasill Gllavinov 16
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км

Kategoritë:

hotele

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vago petrol/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Комората на сметководители повторно бара поместување на роковите за финансиски извештаи по примерот на европските земји. Анкетата што ја направила Комората на ...
сите 90 | | | веќе видена

Одлична вест за акционерите на „Алкалоид“ и за пазарот на капитал во земјава. Компанијата која е една од најуспешните во земјава ќе дели дивиденда од 400 ...
сите 28 | | | веќе видена

Биткоинот денеска бележи значителен пад, па цената на најпознатата криптовалута околу 11 часот се движеше околу 47.100 долари. Вредноста на дигиталната паричка ...
сите 16 | | | веќе видена

Во последниот квартал од минатата година стапката на слободни работни места изнесува 1,57 отсто, објави Државниот завод за статистика. Според објавените ...
сите 33 | | | веќе видена

„Сите хидроцентрали кои ги имаме, ветерниците кои ни се поставени, во моментот 30% од државата што произведува енергија е од обновливи извори на енергија и ...
сите 25 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj