Hotel Royal

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerPishinëSpa Qendër

Kategoritë:

hotele


  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{sq}logo_1385121451_16.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Hotel Rojal është i vendosur në periferi të qytetit (2 km nga qendra e Tetovës), në një mjedis të bukur dhe të qetë.
Ka par me sipërfaqe prej 10 000 m2, gjelbërim dhe pishinë verore.

Kapaciteti i hotelit:


24 dhoma
Dhomë për Konferenca
Restorant
Parking privat
Internet pa pagesë
Objekti është me video mbikqyrje non-stop 24 orë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj