Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Manastir
 • Strugë
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Gjevgjeli
 • Star Dojran
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Resnjë
 • Stip
 • Dibër
 • Veles
 • Kërçovë
 • Kavadar
 • Vinicë
 • Koçanë
 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotele
 • Restorante nga a deri në zh
 • Restorante për dasma
 • Konferenca - shërbime dhe kapacitete konferenciale
 • Spa qendra
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Restorante - Kombëtarë
 • Kazino
 • Pompa Benzine
 • Pishina Për Notim
 • Bujtina (Konaqe)
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Motele
 • Restorante - Piceri
 • Ketering
 • Plazhe
 • Sauna
 • Konferenca - Organizim
 • Fitnes - Qendra
 • Banjo Natyrale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotele

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Atva Residence Hotel


 • Adresa: Rr.Magjistrale Kërçovë-Ohër
 • Vendi: Kërçovë

Аtva Residence Hotel e модерен хотелски комплекс, уреден по највисоки стандарди во однос на хотелската и угостителската дејнос.

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerE kualifikuar për foshnjePaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarKasafortë në dispozicionTharëse flokësh në dhomëHotel me 4 yjeFitnes

Hotel Vlaho


 • Adresa: 9 Maji 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Хотел Влахо е семеен хотел каде гостинот секогаш е на прво место, а неговите потреби приоритет.

Kategoritë:

hotele

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

Siti haus


 • Adresa: Vienska 20
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9535 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

hotele

ParkingE lejuar për kafshë përkedhëseQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerFëmijët janë të mirëseardhur

Nora's Ranch


 • Adresa: f.Karbunicë
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈9477 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Ranja Nora është një vend ideal për familjet dhe vizitorët të cilët dëshirojnë të relaksohen jashtë, për të shijuar natyrën, sportin dhe ushqimin.

ParkingWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarTharëse flokësh në dhomëHotel me 5 nyje

Apolonija Hotel & Kazino


 • Adresa: Partizanski Odredi i Gjevgjelisë 1
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈9562 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Apollonia Hotel, një hotel me 5 yje ka 40 dhoma, secila e dekoruar me një shije të veçantë që i përshtatet nevojave tuaja. Kazino Apollonia - një vend për shoqërim, argëtim dhe fitim.

Kategoritë:

hotele, kazino

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javë24 orëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Hotel Porta


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 1-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Është e lokalizuar në kej të Vardarit, në 500m largësi nga qendra kryesore transportuese e Shkupit,Hotel Porta gjindet në rrethinë të qetë, përderisa në të njetën kohë gjindeni në 2km nga qendra e qytetit. Nuk ka vend më të mirë përderisa kërkoni pushim në fund të ditës pas një dite pune të lodhshme, apo pas shijimt të pulsit dinamik të qytetit. Ju dëshirojmë mirëseardhje të sinqertë!

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreHotel me 4 yje

Hotel Salida


 • Adresa: Ivo Llolla Ribar p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈9511 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Hotel Salida ndodhet në pjesën jugore të qytetit të Prilepit. Ju ofron rehati maksimale që do t'i kënaqë të gjitha nevojat tuaja.


Agro Polog


 • Adresa: f.Zhelinë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9428 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

ArenaKategoritë:

hotele

Dinamika


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км

Emka


 • Adresa: Ilindeni p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9425 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Euro petrol 2


 • Adresa: F.Sedlarcë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9429 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

pompa benzine, hotele

Hotel Royal


 • Adresa: Klikovo p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9425 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 19:00

Kategoritë:

hotele

Kodra e DiellitKategoritë:

hotele

Konak Popova Shapka


 • Adresa: Blagoja Toska 37-1-6
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

hotele

Lirak


 • Adresa: Iliria 10 (Marsal Tito)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Neptun Petrol


 • Adresa: F.Zherovjan rr.101 p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9430 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Nolis


 • Adresa: Kodra e Diellit
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9419 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Kategoritë:

hotele

ScardusKategoritë:

hotele

Sllavija


 • Adresa: Teleferiku Tetovë Murat Bavtjari p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9419 км

Kategoritë:

hotele

Tivoli


 • Adresa: Iliria 19
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈9423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Adriatik Inn


 • Adresa: Dane Krapçev 10-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км

Kategoritë:

hotele

Mapa

Повеќе од три месеци како почна електронската наплата на патарините кај Романовце, Отовице, Сопот и Градско на Коридорот 10, како и на наплатната станица ...
сите 6 | | | веќе видена

Да не се технологиите нема да има ниту фискална транспарентност, ниту следење на јавниот долг, ниту фискална дисциплина, ниту младите ќе ги задржиме во ...
сите 7 | | | веќе видена

Сите фармери кои набавиле пчелни матици, нерези или назимки од 1 јануари до 30 септември годинава, од денеска ќе можат да поднесуваат барања за финансиска ...
сите 15 | | | веќе видена

ТТК Банка АД Скопје на ден 18.09.2019 година, ја регистрираше во Централниот депозитар за хартии од вредност АД Скопје првата емисија на долгорочни должнички ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи