Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
 • Охрид
 • Струга
 • Дебар
 • Скопје
 • Штип
 • Кичево
 • Тетово
 • Македонски Брод
 • Струмица
 • Прилеп
 • Велес
 • Виница
 • Кочани
 • Куманово
 • Крушево
 • Кавадарци
 • Гевгелија
 • Гостивар
 • Свети Николе
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Цркви - православни
 • Манастири
 • Верски заедници
 • Гробишта и капели
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Цркви - православни

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Св.Јован Богослов


 • Адреса: с.Отушиште
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7821 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00

Св.Кирил


 • Адреса: Гоце Делчев б.б
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7819 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 17:00

Св.Никола


 • Адреса: Вукашин Симовски
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7819 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 12:00

Св.Никола


 • Адреса: с.Жилче
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7825 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 13:00

Св.Никола


 • Адреса: с.Теарце
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7821 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 13:00

Св.Петка


 • Адреса: с.Вратница
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7820 км

Св.Петка


 • Адреса: с.Сиричино
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7828 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00

Богојавление (Водици)


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7843 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

Брегалничка православна епархија


 • Адреса: Тошо Арсов 1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00

Воведение на Богородица


 • Адреса: с.Долно Мелничани
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7825 км

Воведение на Богородица


 • Адреса: с.Долно Косоврасти
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7824 км

Воведение на Богородица


 • Адреса: с.Росоки
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7830 км

Воведение на Пресвета Богородица


 • Адреса: с.Русјанци
 • Место: Македонски Брод

Воведение на Пресвета Богородица


 • Адреса: с.Велмеј
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7861 км

Водоча


 • Адреса: с.Водоча
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7965 км

Вознесение


 • Адреса: с.Бенче
 • Место: Македонски Брод

Вознесение


 • Адреса: с.Требовле
 • Место: Македонски Брод

Вознесение


 • Адреса: с.Црешнево
 • Место: Македонски Брод

Мапа

НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
сите 43 | | | веќе видена

Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска присуствуваше на македонско – бугарски бизнис форум во Куманово на кој изрази ...
сите 25 | | | веќе видена

Приватниот сектор е и треба да биде двигател на економскиот раст во земјава. Затоа економските политики се во насока на поддршка на развој на конкурентноста на ...
сите 29 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи