Радиус (100км)

Нашиот тим

Владимир Вецовски

Генерален директор

Сузана Алексоска

Тим лидер на продажба

Дејан Личеноски

Припрес и графика

Јована Вања Анчевска

Маркетинг консултант

Весна Вељановска

Маркетинг консултант

Виолета Димовска

Маркетинг консултант

Маја Митковска-Крбалески

Маркетинг консултант

Олга Кузмановска

Маркетинг консултант

Андријана Тартиќ

Маркетинг консултант

Елена Костовска

Маркетинг консултант

Бојана Димитриевска

Copywriter

Катерина Чали

Финансии

Кристина Марковиќ

Маркетинг консултант

Горан Димитровски

Раководител на онлајн продажба

Александра Папазова

Веб Админ

Ања Куковска

Веб Админ

Ана Иљоска

Веб Админ

Ванчо Костурски

Консултант

Ивана Крстевска

Маркетинг консултант

Љубомир Ѓорѓиевски

Маркетинг консултант

Виктор Панов

Маркетинг консултант


Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи