Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Крушево
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Цркви - православни во Крушево

Св.Богородица


 • Адреса: Мише Ефтим б.б.
 • Место: Крушево
 • Оддалеченст: ≈7452 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Јован Крстител


 • Адреса: Никола Ѓурковиќ б.б.
 • Место: Крушево
 • Оддалеченст: ≈7453 км
 • Работно време: Пет од 07:00 до 11:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Никола


 • Адреса: Илинденска б.б.
 • Место: Крушево
 • Оддалеченст: ≈7453 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Петка Римјанка


 • Место: Крушево
 • Оддалеченст: ≈7452 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Троица


 • Адреса: Питу Гули б.б.
 • Место: Крушево
 • Оддалеченст: ≈7453 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Компаниите кои се потешко погодени од кризата, односно кои имаат поголем пад на приходите, ќе добијат поголема финансиска поддршка за исплата на плати, ...
сите 190 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ) повторно покажува нестручност и недоволно познавање на пазарот со ...
сите 65 | | | веќе видена

Комерцијална банка за девет месеци од оваа корона година остварила профит од 23,1 милиони евра, што претставува речиси еден отсто повеќе од профитот што го ...
сите 57 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи