Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Цркви - православни во Велес

Повардарска Православна Епархија


 • Адреса: Ѓоре Органџиев б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Богородица


 • Адреса: Прохор Пчински 13
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Ѓорѓија


 • Адреса: Градско пазариште
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7488 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Јован


 • Адреса: Димко Најодв б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7468 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Јован Крстител


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Кирил и Методиј


 • Адреса: Благој Ѓорев 40-А
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Козма и Дамјан


 • Адреса: Самоборска б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Марија Магдалена


 • Адреса: Коле Цветков 25
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Недела


 • Адреса: Димко Најдов б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7468 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Никола-Манастир


 • Адреса: Димко Најдов б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7468 км
 • Работно време: Сре - Нед од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Пантелејмон


 • Адреса: Кирил и Методиј 66
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Петка Римјанка


 • Адреса: Димко Најдов б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7468 км
 • Работно време: Пон - Саб од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Спас


 • Адреса: Прохор Пчински б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7468 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Со цел гарантирање на безбедни услови за престој и користење на услуги во угостителските објекти, хотелите, мотелите, автокамповите Сојузот на стопански комори ...
сите 73 | | | веќе видена

Со навестувањето на постпандемискиот период, време е да се размисли како непречено да се заменат општите економски политики со поспецифични, секторски политики ...
сите 70 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути “Се прашуваме ние, а и веројатно многумина кои го пратат овој случај, дали сето ова произлегува од нечие неделување или од високата ...
сите 16 | | | веќе видена

На денешен ден, Халкбанк се стекна со сертификатот „Фер финансиски услуги за потрошувачите“ кој го доделува Организацијата на потрошувачите на Македонија врз ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи