Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Цркви - православни во Куманово

Св.Великомаченик Георгиј


 • Адреса: с.Старо Нагоричине
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7865 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Јован Опсечен


 • Адреса: с.Режановце
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7857 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Мина


 • Адреса: с.Проевце б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7865 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Никола-стара црква


 • Адреса: Димитар Влахов 40
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Петка


 • Адреса: 11-ти Ноември б.б., с.Бедиње
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7859 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Пречиста Богородица


 • Адреса: с.Младо Нагоричани
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7868 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Троица -нова црква


 • Адреса: Моша Пијаде б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7862 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

„Да беше Стопанската комора задолжена да ги донесе вакцините, до сега донесени ќе беа“, со ваков коментар Бранко Азески, првиот човек на Стопанската комора ја ...
сите 105 | | | веќе видена

Во последниот квартал од минатата година стапката на слободни работни места изнесува 1,57 отсто, објави Државниот завод за статистика. Според објавените ...
сите 93 | | | веќе видена

Градски трговски центар (ГТЦ) минатата година работеше со загуба од 40.626.000 денари, покажува билансот на успех објавен на Македонска берза. Една година ...
сите 91 | | | веќе видена

„Ние, оштетените физички и правни лица на Еуростандард банка, делувањето на банкарската мафија во грабежот на нашите лични пари и нивна неказнивост, најдобро ...
сите 54 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи