Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Дебар
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Цркви - православни во Дебар

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Воведение на Богородица


 • Адреса: с.Долно Мелничани
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7397 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Воведение на Богородица


 • Адреса: с.Долно Косоврасти
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7396 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Воведение на Богородица


 • Адреса: с.Росоки
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7402 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Преображение


 • Адреса: с.Крчиште
 • Место: Дебар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рождество на Богородица


 • Адреса: с.Дренок
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7404 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Архангел


 • Адреса: с.Џепиште
 • Место: Дебар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Атанасиј


 • Адреса: с.Модрич
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7406 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Атанасиј


 • Адреса: с.Рајчица
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7396 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Богородица


 • Адреса: с.Буринец
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7408 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Богородица


 • Адреса: с.Заум
 • Место: Дебар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Богородица


 • Адреса: с.Манастирец
 • Место: Дебар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Димитриј


 • Адреса: с.Крчиште
 • Место: Дебар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Димитриј


 • Адреса: с.Долно Косоврасти
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7397 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Ѓорѓи


 • Адреса: с.Осој
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7401 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Ѓорѓи


 • Адреса: с.Кнежино
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Недела


 • Адреса: с.Крчиште
 • Место: Дебар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Никола


 • Адреса: с.Крчиште
 • Место: Дебар

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Никола


 • Адреса: с.Долно Косоврасти
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7397 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Никола


 • Адреса: с.Модрич
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7408 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Петка


 • Адреса: Амди Леши 44
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Пензионерите со јануарската пензија ќе добиваат поголема пензија по основ на усогласување на пензијата со порастот на трошоците за живот кои во второто ...
сите 41 | | | веќе видена

Партијата Левица поденсе иницијатива до Уставниот суд за поведување на постапка за оценување на уставноста и поништување на Законот за решавање на спорот ...
сите 5 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
сите 113 | | | веќе видена

Германската компанија „Ипротекс“ и Дирекцијата за технолошко индустриски зони потпишаа договорот за државна поддршка, со кој оваа германска компанија, дел од ...
сите 46 | | | веќе видена

Високото ниво на девизните резерви акумулирани во периодот пред пандемијата ѝ овозможи на Народната банка да реагира навремено и смело преку намалување на ...
сите 67 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи