Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Цркви - православни во Струмица

Водоча


 • Адреса: с.Водоча
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7538 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вознесение


 • Адреса: с.Сушица
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7556 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Православна Црква Манастир Велјуса


 • Адреса: с.Вељуса
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Анастасиј


 • Адреса: с.Куклиш
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7546 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Атанас


 • Адреса: с.Босилово 45
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7548 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Богородица


 • Адреса: с.Бориево
 • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Богородица


 • Адреса: с.Василево
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Димитрија


 • Адреса: с.Костурино
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7546 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Ѓорѓи


 • Адреса: с.Зубово
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7558 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Ѓорѓи


 • Адреса: с.Сушица
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7556 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Ѓорѓи


 • Адреса: с.Пиперево
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Ѓорѓи


 • Адреса: Маршал Тито б.б., Ново Село
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7560 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Ѓорѓија


 • Адреса: с.Турново
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7551 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Илија


 • Адреса: с.Добрејци
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Илија


 • Адреса: с.Ново Коњарево б.б., Ново Село
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7565 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Кирил и Методиј


 • Адреса: Кирил и Методиј 24
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.Троица


 • Адреса: с.Дабиле
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7546 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Св.15 Тивериополски маченици


 • Адреса: Славчо Стојменовски б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Струмичка Православна Епархија


 • Адреса: манастир Св.Леонтиј-Водача 81
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7538 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Договор за државна помош од 16 милиони евра денеска потпиша Владата со германската компанија „Дрекселмајер“ со кој е предвидено изградба на нова производствена ...
сите 31 | | | веќе видена

Ако петтиот пакет мерки не се донесе до крајот на неделава, тројно повеќе текстилни работници ќе бидат пуштени на принуден одмор, предупредува Синдикатот за ...
сите 116 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 45 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, обраќајќи се на панел-дискусијата на тема: „Со инвестиции во иновации до одржлив економски раст“, во организација на Фондот за иновации и ...
сите 32 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи