Веб страна


1. ВЕБ ПРЕЗЕНТАЦИЈА СО ПРИОРИТЕТ

 

 • Висок приоритет во листингот за соодветната дејност

 • Комплетни контакт информации за компанијата

 • Лого на фирмата

 • Краток профил на фирмата (до 1000 карактери) на Македонски, Албански и Англиски јазик

 • Слики на Ваши производи или актуелни понуди со линк до Вашата веб страна или фб профил

 • Видеа од YouTube кои ја претставуваат Вашата компанија или Вашата понуда

 • Интеграција на Вашата фб фан страна со Вашата веб презентација на Златна книга (кавер фотографија, постови и настани)

 • До 10 икони (симболи) - опис на икони

 • Работно време

 • Пример

 • Цена: 150 евра годишно + ДДВ

 

Дополнителни опции:

 

 • Највисок приоритет во одредена дејност (прва позиција) +75 евра месечно + ДДВ

 

 

2. ИНФО ЛИСТИНГ СО ПРИОРИТЕТ

 

 • Понизок приоритет

 • Основни контакт информации за компанијата (до 200 карактери) - на Македонски, Албански и Англиски јазик

 • До 3 икони (симболи) - опис на икони

 • Работно време

 • Цена: 50 евра годишно + ДДВ

 

 

3. КУПОН ЗА ПОПУСТ ИЛИ СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

 

 • Со веб презентација, цена: 15 евра за еден месец + ДДВ

 • Само купон, цена: 25 евра за еден месец + ДДВ

 

 

4. ЧЕЛЕН БАНЕР 
 

 • 300x250 px, цена: 500 евра месечно + ДДВ или 150 денари + ДДВ за 1000 импресии

 

Форматот може да биде .jpg , .png , .gif или .swf. Максимална големина на банер е 300KB.

 

Видете ги позициите овде.

 

 

5. КОНТЕКСТУАЛЕН БАНЕР

 

 • Позиција А - 728x90 px, цена: 250 евра месечно + ДДВ или 200 денари + ДДВ за 1000 импресии

 • Позиција Б - 300x300 px, цена: 150 евра месечно + ДДВ или 150 денари + ДДВ за 1000 импресии

 

Форматот може да биде .jpg , .png , .gif или .swf. Максималната големина на банер е 300KB.

 

Видете ги позициите овде.

 

 

6. БАНЕР НА МОБИЛНА ВЕРЗИЈА

 

 • Позиција А - 640x80px, цена: 200 денари + ДДВ за 1000 импресии

 

Форматот може да биде .jpg , .png , .gif или .swf. Максималната големина на банер е 300KB.

 

Видете ги позициите овде.

 

Претседателот на Владата, Зоран Заев и заменик – министерката за финансии, Ширет Елези денеска се сретнаа со регионалната директорка на Светска Банка за ...
сите 179 | | | веќе видена

Грчката Хеленик Петролем потврдува дека паралелно со арбитражниот процес, преговараат со нашите политичари за да се најде решение околу тужбата, со кој грчката ...
сите 39 | | | веќе видена

Зголемени се продажните цени во трговијата на мало во вториот во однос на првиот кваратл годинава, а се очекува нивно зголемување и во наредните три месеци. ...
сите 24 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи