Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Скопје
  • Битола
  • Прилеп
  • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Важни телефони
  • Дежурни служби
  • Корона вирус
  • Комунална хигиена
  • Депонии - организирани
  • Полиција
  • Информативни Центри
  • Електрична Енергија - Дистрибуција
  • Електрична Енергија - Компании За Набавка
  • Јавни Претпријатија
  • Комунални Претпријатија
  • Итни Броеви
  • Контакт Центри (Повикувачки-Call)
  • Погребни Услуги
  • Погребна Опрема
  • Државни Институции
  • Брза Помош
  • Автомобили - Паркинзи
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Важни телефони


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Полиција


  • Адреса: Павел Шатев 10
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1407932964_46.gif?t=true&w=300&h=300

ЕВН Македонија


  • Адреса: 11-ти Октомври 9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

EВН Македонија е компанија чија главна дејност е дистрибуција и снабдување со електрична енергија во Република Македонија. На македонскиот пазар компанијата влезе во 2006-та година како дел од групацијата EVN и за кратко време прерасна во силно етаблиран бренд. Најважна цел за ЕВН Македонија е сигурно и квалитетно снабдување на корисниците со електрична енергија по конкурентни цени.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/20eed5c2056e1434c5b5dfe0e1ce2dcf.jpg?t=true&w=300&h=300

ЕВН Хоме


  • Адреса: 11-ти Октомври 9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

Најновиот член на семејството на ЕВН - ЕВН Хоме ја извршува улогата на универзален снабдувач со електрична енергија и снабдувач во краен случај.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1446121960_97.jpg?t=true&w=300&h=300
Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Еко Линија


  • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 37/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

Бесплатно собирање директно од домовите на габаритниот електронски и електричен отпад, како фрижидери, шпорети и слични апарати од домаќинството. Пријавете се на Еко-линијата 070/236000 и Друштвото за управување со отпад „Нула отпад“ ќе ги подигнат расипаните апарати.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1513941550_4.png?t=true&w=300&h=300

Шпаркасе банка-контакт центар


  • Адреса: Македонија 9/11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1446124003_37.jpg?t=true&w=300&h=300
Работиме нон-стоп

Vulco Прилеп - 24/7 Помош на пат и Сервис на пат


  • Адреса: Александар Македонски 428
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7476 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504780015_62.png?t=true&w=300&h=300

Агенција за електронски комуникации АЕК


  • Адреса: Кеј Димитар Влахов 21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

А1 - контакт центар


  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бутел-погребен сервис


  • Адреса: Лазар Трповски 61-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бутел-24 часа


  • Адреса: Мајка Тереза 23 (Водњанска)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Водовод и канализација-Дежурно-информативниот центар- Пријави дефект-Скопје


  • Адреса: Лазар Личеноски 27
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Град Скопје - Собирање електронски отпад


  • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Железничка станица Скопје


  • Адреса: Никола Карев 20
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Закажување мамографски преглед


  • Адреса: 50-та Дивизија б.б.
  • Место: Скопје

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зонско Паркирање - Градски паркинг


  • Адреса: Македонија 11-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инвестирајте во Македонија-инфо број


  • Адреса: Никола Вапцаров 7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Информации    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

    ЈСП-Скопје


    • Адреса: бул.Александар Македонски 10, п.фах 50
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7427 км

    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

    Комерцијална банка-пријава на изгубена дебитна/кредитна картичка


    • Адреса: Орце Николов 3, п.фах 563
    • Место: Скопје
    • Оддалеченст: ≈7425 км

    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
    Мапа

    Индустриското производство во септември годинава, во однос на септември 2019 година бележи пад од 3,9 отсто, објави Државниот завод за статистика. Според ...
    сите 46 | | | веќе видена

    Сите показатели потврдуваат дека девизните резерви се во исклучително добра кондиција – на високо ниво и постојано се во сигурната зона. На крајот на септември ...
    сите 128 | | | веќе видена
     

    Логирај се на Златна Книга

    Корисничко имеЛозинка    Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи