Urban projekt 2007
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Cigllana Gradec


  • Address : ul.1550, s.Vizbegovo 37
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7421 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 14:30

  Ciglana Tulana is one of the most renowned companies for the production of concrete elements in the Republic of Macedonia. Macedonia. We have more than 30 years of tradition in the production of Behaton, which is a guarantee of the quality of our products.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572614270_34.jpg?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  In Mak Beton


  • Address : Leninova 44
  • Place: Strumica
  • Distance: ≈7543 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

  “In-Mak Beton” was founded in 2012 as a company that operates within the construction sector. We manage our own separation for sand, concrete base, and concession to exploit mineral raw material limestone. Our goal is to offer quality construction materials that meet the legal standards for high-quality implementations of various construction works.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1618387686_85.png?t=true&w=300&h=300

  ENG Beton


  • Address : Skupi b.b.
  • Place: Skopje

  Повеќе од 19 години сме составен дел на голем број градби. Произведуваме и вградуваме бетон со сопствена механизација и потврден квалитет. Поседуваме Б интегрирана лиценца за работа. ✓ Основани сме во 2003-та година ✓ Поседуваме 2 бетонски бази ✓ Сопствена механизација: миксери, пумпи, кипери, багери, скипер ✓ Поседуваме Б интегрирана лиценца за работа ✓ Секој бетон е со сертификат за квалитет

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652688895_89.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a week

  Beton Stone


  • Address : Janko Gligorov 2-a
  • Place: Sveti Nikole
  • Distance: ≈7468 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

  The company Beton Stone is engaged in the production of concrete elements.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1442308758_62.gif?t=true&w=300&h=300
  Map

  Следејќи ја својата долгорочна развојна стратегија која се темели на партнерство со вистинските лозари, винарската визба „Тиквеш“, на пет месеци пред ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Според податоците на Државниот завод за статистика, во април 2022 година, продажните цени на производителите на индустриски производи на домашниот пазар се ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Во однос на граѓани кога ќе можат да инсталираат на своите покриви, јас би кажал кога ќе се олеснат условите и поедностават постапките за инсталирање на ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Неотел, А1 Македонија и Македонски Телеком до Агенцијата за електронски комуникации (АЕК) доставиле писма за искажување интерес на објавената намера за ...
  сите 15 | | | веќе видена

  Уште шест месеци да продолжи мерката која предвидува нула отсто царина за 50 проценти од искористените увезени количини свинско месо во претходната година, ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Рецесија за годинава во моментот не се очекува. И покрај сите предизвици, сите релевантни меѓународни финансиски институции сепак предвидуваат економски раст, ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel