Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Strumica
 • Bitola
 • Prilep
 • Gostivar
 • Struga
 • Kavadarci
 • Delcevo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Concrete products
 • Concrete - manufacturers & dealers
 • Construction companies
 • Construction materials & supplies
 • Granite tiles
 • Contractors - Roads & Highways
 • Transportation - Sand, Gravel, Earthen Materials & Concrete
 • Architectural Services
 • Pipes & Fittings
 • Building & Construction - Machinery & Equipment
 • Construction - Finishing Works
 • Additives-Construction
 • Sand & Gravel Dealers
 • Insulation Materials Dealers
 • Construction Machinery
 • Plumbing & Sewage Contractors
 • Warehouses
 • Metal Products - Manufacturers & Retail
 • Structural Steelwork Contractors
 • Water Gardens & Fountains - Manufacturers & Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Concrete products


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Cigllana Gradec


 • Address : ul.1550, s.Vizbegovo 37
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 14:30

Ciglana Tulana is one of the most renowned companies for the production of concrete elements in the Republic of Macedonia. Macedonia. We have more than 30 years of tradition in the production of Behaton, which is a guarantee of the quality of our products.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572614270_34.jpg?t=true&w=300&h=300
Parking6 days a week

Beton Stone


 • Address : Janko Gligorov 2-a
 • Place: Sveti Nikole
 • Distance: ≈7895 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

The company Beton Stone is engaged in the production of concrete elements.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1442308758_62.gif?t=true&w=300&h=300

EAS komerc


 • Address : s.Sveta Petka
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Основна дејност на ЕАС комерц е производство, достава и монтажа на секаков вид бетонски префабрикати (бетонски шахти и бетонски прстени) и изведба на водоснабдителни бунари (длабоки цевасти и плитки пробни и експлоатациони бунари за водоснабдување на населени места, индустриски капацитет, рурални подрачја и сл.)

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640093217_62.png?t=true&w=300&h=300

Ciglara Gradec


 • Address : s.Kamenjane
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7823 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ju-Kom Hr


 • Address : s.Zhelino
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lani-Kom Mm


 • Address : s.Prshovce
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Murana kompani


 • Address : ul.104, s.Zhelino 105
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7828 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Murana2


 • Address : ul.104, s.Zhelino b.b.
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unimetal


 • Address : s.Gorno Sedlarce
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7823 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VMC Macedonia


 • Address : Industriska zona, s.Zhelino b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7827 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ading market - Avtokomanda


 • Address : 16-ta Makedonska brigada 6/2-b
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ading market - Cementara


 • Address : Boris Trajkovski 94
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

АДИНГ МАРКЕТ е малопродажен маркет каде се нуди сè од производната програма на АДИНГ (Адитиви за бетони и малтери, Смеси за залевање, Хидроизолациони материјали, Градежни китови, Градежни лепила, Подни системи, Боја и заштита за бетони, Смеси за израмнување, Декоративни премази, Фасадни материјали...), останати градежни материјали, градежна опрема, електрика, рачен и електричен алат, градинарски алати, опрема и механизација, железарија, водоводна опрема и материјали, електрика, бои и лакови, дом и домаќинство - опрема и аксесоари. Дејности: сè од производната програма на АДИНГ (Адитиви за бетони и малтери, Смеси за залевање, Хидроизолациони материјали, Градежни китови, Градежни лепила, Подни системи, Боја и заштита за бетони, Смеси за израмнување, Декоративни премази, Фасадни материјали...) останати градежни материјали и опрема, водоводна опрема и материјали, рачни и електрични алати, градинарски алати, опрема и механизација, железарија, електрика, бои и лакови, дом и домаќинство - опрема и аксесоари.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1645016682_58.jpg?t=true&w=300&h=300

Ading-gradba


 • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7971 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aga-Promet 2016


 • Address : s.Rosoman
 • Place: Kavadarci

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Andre-promet


 • Address : Kozjachka, s.Dobroshane 8
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As Masini


 • Address : Kocho Racin 15
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bautek/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Betonka


 • Address : bul.Kiro Gligorov (Vojvodina) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blerim komerc


 • Address : s.Veleshta
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blokara Ertan


 • Address : JNA b.b.
 • Place: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cigllana Gradec


 • Address : s.Gradec
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7823 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Concrete Solutions


 • Address : Industriska zona Zhabeni
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

По соопштението на ВВ „ Тиквеш “„за предложените откупни цени на грозјето за ова реколта, за локалните медиуми со изјава се јави Трајче Кулев, претседател на ...
сите 21 | | | веќе видена

Претседателот на Сојузот на стопански комори, Трајан Ангелоски на „Марили бизнис форумот“ кој се одржа денес во Охрид истакна дека ситуацијата во која се ...
сите 16 | | | веќе видена

Во однос на граѓани кога ќе можат да инсталираат на своите покриви, јас би кажал кога ќе се олеснат условите и поедностават постапките за инсталирање на ...
сите 41 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel