Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Kumanovo
 • Struga
 • Prilep
 • Gostivar
 • Kicevo
 • Strumica
 • Bitola
 • Kocani
 • Kavadarci
 • Gevgelija
 • Delcevo
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Concrete - manufacturers & dealers
 • Construction companies
 • Construction materials & supplies
 • Concrete products
 • Granite tiles
 • Sand & Gravel Dealers
 • Architectural Services
 • Transportation - Sand, Gravel, Earthen Materials & Concrete
 • Contractors - Roads & Highways
 • Transportation Services
 • Construction Machinery
 • Buildings Construction Contractors
 • Quarries (Stone & Rock)
 • Iso Standardized Companies
 • Concrete & Concrete Products
 • Glues & Adhesives - Manufacturers & Retail
 • Warehouses
 • Hydro & Water Insulation (Waterproofing Contractors)
 • Floors & Flooring Installation
 • Petrol Filling Stations (Gas Stations)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Concrete - manufacturers & dealers


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Gradba Promet


 • Address : 8-mi Septemvri 7
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈10762 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

GRADBA PROMET deals with high and civil engineering: - Residential buildings - Industrial buildings - Utility and hydro facilities - Construction of roads and highways

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1663225439_14.jpeg?t=true&w=300&h=300

ENG Beton


 • Address : Skupi b.b.
 • Place: Skopje

Повеќе од 19 години сме составен дел на голем број градби. Произведуваме и вградуваме бетон со сопствена механизација и потврден квалитет. Поседуваме Б интегрирана лиценца за работа. ✓ Основани сме во 2003-та година ✓ Поседуваме 2 бетонски бази ✓ Сопствена механизација: миксери, пумпи, кипери, багери, скипер ✓ Поседуваме Б интегрирана лиценца за работа ✓ Секој бетон е со сертификат за квалитет

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652688895_89.png?t=true&w=300&h=300

Fati Beton


 • Address : s.Palatica
 • Place: Tetovo

Произведуваме секој вид на центрифугални бетонски столбови од 8м до 16м со висококвалитетна нова технологија

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1646748999_16.png?t=true&w=300&h=300

Arming Bau


 • Address : pat za Brvenica 53
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10662 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fe kom


 • Address : avtopat Skopje-Tetovo
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ju-Kom Hr


 • Address : s.Zhelino
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lani-Kom Mm


 • Address : s.Prshovce
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lorani proekt/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mujo Ba


 • Address : Ivo Lola Ribar 379
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10661 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Murana kompani


 • Address : ul.104, s.Zhelino 105
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈10668 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Selmani-Na Boden/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ARS-ENGEINEERING


 • Address : Naum Ohridski 22/1
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ARS- ENGINEERING is a licensed company for the performance of work in the field of design, audit and supervision. These three elements in the process of construction are the most important parameters for economical and successful leadership during the procedure of the construction.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/ed11417044219b4b01628ef5a039cdba.jpg?t=true&w=300&h=300

Ading


 • Address : ul.1409, Novoselski pat 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10679 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ADING is an engineering company with more than 40% construction engineers, architects, chemical engineers, technologists and other highly professional profiles operating in the following sectors: Production, Technical application and classification, Research and development, Quality control, etc.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1645015971_3.png?t=true&w=300&h=300

Alem kompani


 • Address : ul.3, s.Dolno Konjare 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10702 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aqua Vardarskop


 • Address : ul.1, s.Jurumleri 48-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10693 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art Beton


 • Address : Oslomejski pat b.b.
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈10705 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

As Masini/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asnera 96


 • Address : s.Frangovo
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Владата е сигурна дека зимава ќе го згрее Скопје но се уште не е сигурна како ќе го направи тоа. ЕСМ доби 18 милиони евра од Буџетот за да купи гас но се уште ...
сите 414 | | | веќе видена

Силк Роуд Банка АД Скопје ги известува сите приматели на пензија преку банката дека предвремената исплата на пензиите за месец септември ќе се врши на ...
сите 94 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel