Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hydro technical & water proofing instalations
 • Construction companies
 • Architectural services
 • Pumps & pumping - parts & supplies
 • Buildings construction contractors
 • Geological Exploring
 • Wellborers & Sinkers (Water Well Drilling & Service)
 • Contractors - Roads & Highways
 • Swimming Pools - Maintenance
 • Construction Materials & Supplies
 • Environmental Planning
 • Heating Appliances
Повеќе филтриПомалку филтри

Hydro technical & water proofing instalations по градови

Bitola Kavadarci Prilep Skopje Stip Struga

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hydro technical & water proofing instalations

Fluid proekt


 • Address : bul.Srbija 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Fluid Project is a private company, which is the only company working in the field of treatment of drinking water and sewage, environment protection and underwater research.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433764280_4.jpg?t=true&w=300&h=300

Hidro Solution Group


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 47-k-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Technoservice (Tehnoservis)


 • Address : Tone Tomshikj 3-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vod-Var inzenering


 • Address : bul.V.S.Bato 5 lok.8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10689 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Vod-Var engineering is a company that performs all kinds of construction works. Specializing in hydroelectric engineering.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655711561_49.png?t=true&w=300&h=300

AD Ilinden-Struga


 • Address : Proleterski Brigadi 62-b
 • Place: Struga
 • Distance: ≈10722 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drip inzenering/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Додека не се избере нов економски оператор, БЕГ мора да испорачува топлинска енергија кон граѓаните, рече вицепремиерот за економски прашања Битиќи. Нагласи ...
сите 258 | | | веќе видена

Институтот за ориз од Кочани при Земјоделскиот факултет во Скопје утврдил дека реалните трошоци за производство на килограм арпа изнесуваат 27 денари. Во оваа ...
сите 47 | | | веќе видена

Економските политики на Владата предводена од СДСМ даваат резултат, се истакнува во денешното соопштение од владејачкиот СДСМ кое го објавуваме во целост: ...
сите 86 | | | веќе видена

Директорите на банките во Германија заработуваат најмногу на општинско ниво, покажува истражувањето на Универзитетот Цепелин во Фридрихсхафен, пишуваат ...
сите 4 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Петнаесетина претставници на комунални претпријатија од словенечки општини деновиве присуствуваа на практична презентација на ...
сите 18 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel