Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Drilling & boring machines - retail merchants
 • Tools
 • Mining industry - equipment
 • Grinding tools, drills & reamers
 • Construction equipment
 • Electric Tools
Повеќе филтриПомалку филтри

Drilling & boring machines - retail merchants по градови

Ohrid Skopje

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Drilling & boring machines - retail merchants

Atlas kopko


 • Address : Dame Gruev 14-3/20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Demak


 • Address : Vasko Karangeleski 9 лок.11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EAS komerc


 • Address : s.Sveta Petka
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Основна дејност на ЕАС комерц е производство, достава и монтажа на секаков вид бетонски префабрикати (бетонски шахти и бетонски прстени) и изведба на водоснабдителни бунари (длабоки цевасти и плитки пробни и експлоатациони бунари за водоснабдување на населени места, индустриски капацитет, рурални подрачја и сл.)

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640093217_62.png?t=true&w=300&h=300

Hilti Famaki-ve


 • Address : bul.K.J.Pitu 17/28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikolovi Emm


 • Address : Sasa 8/11-а
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Најавата на Владата за легализирање на трговијата со криптовалути остави позитивен впечаток кај трговците со овие дигитални средства, кои сепак оставија ...
сите 26 | | | веќе видена

Економските активности во ТИРЗ во 2021 година се највисоки досега од постоењето на Зоните, а со новиот концепт за привлекување на инвестиции воведен пред една ...
сите 50 | | | веќе видена

Македонскиот политичар Џевдет Хајредини, поранешен министер за финансии реагира на предлогот на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев кој препорачува да се ...
сите 2 | | | веќе видена

Цената на електричната енергија на берзите долгорочно ќе се стабилизира од 80 до 120 евра за мегават час, но мислам дека цела 2022 година нема да ја поминеме ...
сите 48 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel