Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kocani
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Water treatment service, equipment & supplies
 • Filters - water treatment
 • Air, gas *& water filters - retail
 • Plumbing equipment, parts & supplies
 • Wastewater stations
 • Swimming Pools - Equipment
 • Plumbing & Sewage Contractors
 • Public Utilities
 • Engineering
 • Tanks - Retail Merchants & Treatment
 • Swimming Pools - Maintenance
 • Swimming Pools - Installers
 • Water Gardens & Fountains - Manufacturers & Retail
 • Chemicals & Chemical Products
 • Spring Water - Manufacturers & Bottlers
Повеќе филтриПомалку филтри

Water treatment service, equipment & supplies по градови

Kicevo Kocani Skopje Strumica Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Water treatment service, equipment & supplies

Akva Brend


 • Address : Palmiro Toljati 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км

Нашата компанија Аква Бренд има ексклузивно застапништво, на нашиот партнер АкваФилтерс од Америка, за целиот пазар на Македонија. Аква Бренд е интернационална компанија која се занимава со производство на филтри за произведување на здрава и чиста вода.Идеjата на компанијатa е да обезбети комплетно чиста вода во сите домаќинства.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601637866_1.png?t=true&w=300&h=300

Benten Pan


 • Address : 14 December 20/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9442 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dejon-as


 • Address : Boris Trajkovski b.b. (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9444 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ehi


 • Address : Venijamin Macukovski 28, p.fah 723
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

EHI is a specialized company which principal business is construction, design, reconstruction and renovation of water supply and sewerage systems, pump and filter stations, reservoirs, irrigation and drainage systems, water treatment plants as well as other hydro-technical facilities. Our company disposes of experienced and qualified personnel and equipment for successful solutions also of the most complex situations related to the realization of these constructions.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562314799_99.png?t=true&w=300&h=300

Fluid proekt


 • Address : bul.Srbija 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9443 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Fluid Project is a private company, which is the only company working in the field of treatment of drinking water and sewage, environment protection and underwater research.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433764280_4.jpg?t=true&w=300&h=300

Golden Aqua


 • Address : Palmiro Toljati 14
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NSM Servis-Klima


 • Address : Nikola Parapunov 3-a-35/8, TC Karpos 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9437 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

NSM Service-Klima is a company oriented primarily for servicing cooling, heating, ventilation, industrial cooling and water softening systems.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1399645081_22.png?t=true&w=300&h=300

Watertec


 • Address : Mariovska n.nr.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9442 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elmo-tehna


 • Address : Akademik Penco Davcev 101-b
 • Place: Veles
 • Distance: ≈9479 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ograzden


 • Address : s.Ilovica
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈9538 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studencica


 • Address : bul.Osloboduvanje 60-a/1-1
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈9473 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodoplast


 • Address : Skopska 10
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈9480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vodoplast


 • Address : 4-ta Makedonska Brigada 58
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈9480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Грантови за организаторите на настани на ист принцип како што добија грантови игротеките и ноќните клубови, не се возможни од повеќе причини, вели ...
сите 210 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 49 | | | веќе видена

За две години цената на маслото за јадење на домашниот пазар пораснала за 28,6%. Половина од тој раст е направен во последните шест месеци, односно пораст од ...
сите 30 | | | веќе видена

Претпазливото управување со ризиците и соодветната регулативна рамка, усогласена со најдобрите меѓународни стандарди, му овозможија на банкарскиот сектор да ја ...
сите 45 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Побарувачката за станови во големите градови, особено во главниот град и натаму се одржува на стабилно ниво, а тоа пак придонесува ...
сите 7 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel